ua en ru

Українець тріумфував на міжнародній конференції розробників ігор в США

Українець тріумфував на міжнародній конференції розробників ігор в США Фото: Іван Ковальов і Ольга Хоменко (facebook.com/CasualConnect)

Нашим співвітчизникам не було рівних на Casual Connect USA 2017

Українець Іван Ковальов отримав престижну нагороду в рамках міжнародної конференції розробників ігор Casual Connect USA 2017, яка завершилася в Сіетлі.

"Casual Connect USA - це міжнародна конференція розробників ігор і в рамках її існує дуже бажана нагорода: Indie Prize Award. Це нагорода для незалежних розробників, і вся фішка, що ігри вибирають зазвичай дуже круті і інноваційні, з родзинкою і не стандартним баченням. Такий собі арт-хаус в світі ігор", - розповів Іван у коментарі Styler.

Відомо, що в Indie Prize Award кілька номінацій: кращий геймдизайн, мобільна гра, кращий арт, гра для дітей і найінноваційніша гра. Саме в останній номінації перемогла гра українця.

За словами Івана, ця нагорода дуже бажана для розробників зі всього світу.

"Слід зазначити, що наші українські розробники часто виграють подібні нагороди, - дуже в нас вміють робити щось подібне. Так що я додав ще один приз в скарбничку до загального хорошого результату українських розробників", - поділився Ковальов.

Українець тріумфував на міжнародній конференції розробників ігор в США

Фото: Нагорода українця (facebook.com/quadrophone)

До речі, перший український Музей науки відкриють у Києві.