ru ua

Молодій українській художниці з онкологією потрібна допомога: добро завжди повертається

Молодій українській художниці з онкологією потрібна допомога: добро завжди повертається Потрібна допомога (колаж РБК-Україна)

Дівчині поставили страшний діагноз 7 років тому

Українців просять допомогти дівчині здолати важке онкологічне захворювання - пухлину в області черепа - і відновитися. Зараз у Валерії цілковита відмова від зовнішнього прийому їжі та рідини.

23-річна художниця повернулася до зондового харчування, їй встановили гастростому - трубочку, яка йде прямо в шлунок.

Про це дівчина розповіла своєму повідомленні в Instagram.

Про страшний діагноз Валерія дізналася, коли їй було 16 років. З тих пір вона пройшла 15 операцій і протонотерапію.

"Подібне вже проходила. Чотири роки тому, в Німеччині. Тоді зовсім не могла ковтати. Історія повторилася. На даний момент, у мене цілковита відмову від зовнішнього прийому їжі і рідини. Слину так само необхідно спльовувати, щоб вона не вступала в легені", - написала вона.

Також дівчина розповіла, що чотири роки через недуг їй було дуже складно.

"Їжа снилася в страшних снах. Я скачувала на телефон картинки і тихенько плакала. Проклинала все і вся, адже мені так не пощастило... Чотири місяці я давилася всім, навіть слиною. Будь-який прийом їжі супроводжувався стресом. До того ж, він тривав близько 2 годин. Сил не залишалося зовсім. Тепер інакше. Організму набагато легше. Я спокійно дивлюся на їжу, більше того, насолоджуюся тим, як інші публікують страви або процес готування", - йдеться у публікації.

Валерія звернулася до небайдужих і просить про допомогу.

"Мої дорогі промінчики, без вашої допомоги не обійтись. Станьте моїм супергероєм. Добро завжди повертається тим же", - писала художниця.

Також опубліковані реквізити для фінансової підтримки:

Картки Приватбанку:
4149 6293 9956 6868
5168 7427 2360 9628
4731 2191 1908 2521 (тільки $)

Відео: Дівчині потрібна допомога

Раніше ми писали про те, що маленькому Максиму терміново потрібна допомога - дитина у своїі два роки і дев'ять місяців повністю втратила слух.

Також повідомлялося, що відомий український комік продає кубок "Танці з зірками" заради порятунку дитини.