ru ua

Потрібна допомога: у матері 6-річної дитини виявили рак мозку

Потрібна допомога: у матері 6-річної дитини виявили рак мозку Фото: Колаж РБК-Україна

Юлії Довганюк поставили діагноз - анапластична олігоастроцітома

Українців просять допомогти матері 6-річної дитини, Юлії Довганюк, якій лікарі поставили невтішний діагноз - анапластична олігоастроцітома. Близькі самі не витягнуть це лікування, тому дівчина просить допомоги у всіх небайдужих на своїй сторінці в Facebook.

"Мене звуть Юля, мені 31 рік, виховую доньку 6 років. У мене трапилася біда, на початку жовтня цього року у мене виявили пухлину мозку в лівій скроневій частині, лікарі сказали що треба її видалити. За допомогою своїх близьких людей, родичів зібрали гроші на проведення операції. Але все виявилося не так просто - після того як прийшли аналізи гістології, лікарі поставили діагноз - анапластична олігоастроцітома", - сказано в пості.

СÐ2іÑ'лÐна Ð2іРÐлі-— ДоÐ2Ð3анюк.Фото: (facebook.com/Юлія Довганюк)

Дівчина пише, що зараз їй необхідно пройти 30 курсів променевої терапії, разом з хіміотерапією (42 курси), потім ще 6 повних курсів хімії протягом 6-ти місяців. Також потрібен хіміопрепарат "Темодал", який дуже дорого коштує. Ціна всього лікування може обійтися у 30000 $.

Картка для збору коштів, номер 5168 7573 7589 0524, Довганюк Юлія Павлівна. Номер телефону: 0976686227.

Потрібна допомога: у матері 6-річної дитини виявили рак мозкуСкріншот поста: (facebook.com/Юлия Довганюк)

Нагадаємо, раніше Styler писав про те, що волонтери терміново шукають кошти на лікування бійця Павла Кокошко.

Також ми повідомляли про те, що відома волонтер закликала допомогти пораненим бійцям-захисників України, які лікуються у військовому госпіталі в Києві.

Крім того, Styler публікував матеріал про онкохворого ветерана АТО, який розповів про лікування у Туреччині після скандалу в Інституті раку.

Відео: Непритомність. Перша допомога (РБК-Україна)