ru ua

Шалена енергетика: діти зворушливо виконали пісню за віршами Шевченка

Шалена енергетика: діти зворушливо виконали пісню за віршами Шевченка До дня народження Тараса Шевченка діти виконали зворушливу пісню за його віршам (автопортрет)

У день народження Тараса Шевченка юні вокалісти виконали красиву пісню на слова українського поета

До дня народження Тараса Шевченка діти виконали зворушливу пісню за його віршам. 9 березня Україна відзначила день народження Тараса Шевченка - великого українського поета, художника і мислителя. До привітань долучилися і юні жителі України, які вирішили привітати поета піснею. Серед юних вокалістів не тільки етнічні українці, але і кримські татари, росіяни і корейці. Гарне і зворушливе виконання пісні з віршів великого українського поета Тараса Шевченка опубліковано в YouTube.

Сама педагог Юлія Качула жартує, що зі своєю юною командою вже збирається на "Ше.Фест". Як розповідає педагог, найбільше дітям сподобався ритм, стиль і енергетика пісень.

"Серед моїх учнів – юних вокалістів - кримські татари, українці, росіяни, караїми, корейці. А об'єднав їх – наш Тарас Шевченко. Їм так сподобалися ритм, стиль, енергетична зарядженість цієї пісні (призерки минулорічного конкурсу на кращу пісню на слова Шевченка), що вони взялися її вивчити. І ось - перші результати. Так чи не пора нам збиратися на Ше.Фест? :)", - запитує педагог вокального колективу.

До дня народження Тараса Шевченка діти виконали зворушливу пісню за його віршам (відео: youtube.com)

Слід нагадати, що раніше ми публікували підбірку з 10 кращих пісень за словами великого українського поета Тараса Шевченка.

Також ми публікували 8 легендарних пісень Кузьми Скрябіна.