ru ua

Музика пам'яті: 8 легендарних пісень Кузьми Скрябіна

Музика пам'яті: 8 легендарних пісень Кузьми Скрябіна Колаж РБК-Україна

Артиста пам'ятає вся Україна

2 лютого 2015 року в результаті ДТП помер відомий український співак Кузьма Скрябін, який посмертно став уособлювати дух українського народу. В цей день всі українці вшановують пам'ять великого артиста. STYLER приєднався до всіх небайдужих, щоб згадати найвідоміші пісні Андрія Кузьменка.

Сам собі країна

Шампанські очі

Старі фотографії

Місця щасливих людей

Просто мі

Спи собі сама

Люди, як кораблі

Мам

Слід нагадати, що 2 лютого на криворізької трасі біля села Лозуватка загинув у ДТП співак Кузьма Скрябін. У ДАІ повідомили, що музикант перед ДТП виїхав на зустрічну смугу. У ДТП були травмовані адміністратор Скрябіна і експедитор молоковоза.

У передмісті Львова на Брюховицькому цвинтарі вранці 5 лютого поховали фронтмена гурту "Скрябін" Андрія Кузьменка. Після заупокійної літургії під численні оплески шанувальників і друзів труну артиста винесли з храму Преображення, що у центрі міста. Тисячі львів'ян до ранку приходили прощатися зі співаком. Дехто стояв в черзі по кілька годин.

У серпні 2018 року відбувся концерт з нагоди 50-річчя загиблого Андрія Кузьменка. Під вогники ліхтариків понад 25 тис. меломанів виконували популярні пісні Кузьми, а артисти, серед яких були Джамала, Дмитро Шуров (Ріапобой), Сергій Танчинець, Женя Галич, Арсен Мірзоян, Павло Табаков, Тіна Кароль, Тоня Матвієнко, TAYANNA,Yurcash та інші, ділилися спогадами й зворушливими словами про артиста.

Відео: РБК-Україна