ua ru

Хвороба прогресує: Лободу зняли в жахливому стані (фото)

Хвороба прогресує: Лободу зняли в жахливому стані (фото) Лобода лікується від важкої хвороби - соцмережі (фото: instagram.com/lobodaofficial)

Лобода налякала фанатів хворобливим виглядом

Лобода, яка кілька місяців тому була екстрено госпіталізована з гострою нирковою недостатністю і пережила кілька операцій, знову тяжко хвора. Таку думку висловили фанати артистки під крайнім знімком Лободи в її Instagram. Причиною для подібних думок фанатів є дуже виснажений вигляд артистки.

Сама співачка написала під фото: "на спорт".

Хвороба прогресує: Лободу зняли в жахливому стані (фото)

Лобода лікується від важкої хвороби – соцмережі (фото: instagram.com/lobodaofficial)

Українська співачка Світлана Лобода, яка проходила тривалу реабілітацію після пережитих операцій, по всій видимості, знову бореться з хворобою. Шанувальники співачки вважають, що у артистки надміру сухорляві руки, а також занадто виснажений вигляд:

  • Світланка, доглядайте за собою і дбайте про себе, ви виглядаєте дуже втомленою(((
  • Господи, ви хворієте???? Що у вас з руками??
  • Хвороба прогресує...
  • Світлана, ми вас дуже любимо, побільше відпочивайте, у вас занадто виснажений вигляд.

Деякі порівняли зовнішність Лободи з голлівудською актрисою, а хтось задався питанням, хто сидить з маленькою Тільдою, поки співачка працює і ходить на тренування:

  • На Джулію Робертс схожа.
  • Вени - мрія наркомана.
  • А хто з дитиною буде сидіти??? Тілль???

Цікаво, що за день до цього артистка опублікувала фотографію, якою розвіяла всі міфи навколо її відносин з лідером німецької рок-групи Rammstein Тіллем Ліндеманном. Вона показала подарунок, який демонструвала всім і півроку тому. Також фанати під публікацією розгадали таємницю імені її доньки.

Раніше фанати помітили, що її дочка Єва носить таку ж прикрасу, як і Тілль. Тепер і сама співачка обзавелася аксесуаром, як у ймовірного батька дочки Тільди.

До цього Ліндеманн різко висловився про сімейне життя.