ua en ru

А якщо ця дура поїде і щось там бовкне: Подерв'янський розкритикував MARUV

А якщо ця дура поїде і щось там бовкне: Подерв'янський розкритикував MARUV Подерв'янський розповів про MARUV і Євробачення (фото: РБК-Україна)

Подерв'янський вважає хайп навколо Євробачення ознакою провінційності

Лесь Подерв'янський вважає, що Україна нічого не втратила, відмовившись від Євробачення 2019. А поїздка MARUV на пісенний конкурс в Тель-Авів могла би обернутися для нашої країни ганьбою. Про це він заявив в програмі "Realpolitik з Олександром Хоруженком".

На думку митця, з Євробачення зробили велику мильну бульбашку. І воно цього абсолютно не варте, цього хайпу. Немає великої різниці, поїдемо ми, чи не поїдемо на Євробачення, - вважає Подерв'янський.

"Ми були там, були кілька разів з призами. І що нам ще цього треба?" - каже письменник.

Подерв'янський вважає, те що ми робимо хайп з таких незначущих тем, є ознакою нашої провінційності.

Також митець певною мірою виправдовує музикантів, говорячи, якщо уявити, що це для нас дуже важливо, треба враховувати, що люди, які займаються цією попсою - люди легковажні, їм "абсолютно пофіг ця Україна, і вони так і кажуть: нам треба гроші, "ми за мір, а політікой ми не занімаємся", начебто в їх країні війни нема. Треба виходити з того, що вони інакшими не будуть", - поділився Подерв'янський своїми думками.

"А якщо ця дура поїде туди і там до неї підійде Скабєєва, і вона щось бовкне, то нащо Україні це треба. І всі кажуть, що футбол - це не політика, попса - це не політика. Політика - все, особливо в нашій країні", різко висловився Подерв'янський.

Він вважає, що говорити, що ми "внє політики", це комфортно, але прийде час, коли політика прийде і постукає до тебе в двері.

Подерв'янський розповів про MARUV і Євробачення (відео: YouTube/Oleksandr Khoruzhenko)

Раніше ми писали про те, що Подерв'янський вважає, що історія сучасної України розпочалася лише чотири роки назад, і не можна занадто суворо засуджувати все, що відбувається в нашій країні, тому що вона тільки починає свої перші історичні кроки.

А також повідомляли, що письменник і художник Лесь Подерв'янський назвав Петра Порошенка кращим президентом України за весь час.