ua en ru

Так, я хотіла: Савченко зробила гучну заяву

Так, я хотіла: Савченко зробила гучну заяву Савченко в інтерв'ю Гордону розповіла про вибух Верховної Ради (скрін відео: YouTube/Дмитро Гордон)

Савченко заявила про своє бажання підірвати Раду

У понеділок, 25 лютого, народний депутат Надія Савченко, справу якої, незважаючи на клопотання прокурора, буде розглядати Солом'янський районний суд, дала коротке інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону.

Гордон запитав у обвинуваченої у змові з метою вибуху Верховної Ради, чи хотіла вона підірвати пів-Києва.

"Чи хотіла я? Як кожна розсудлива людина у мене виникають жартівливі бажання, гострі, саркастичні. Так, я хотіла, але хотіти і зробити - не одне і те ж. І не пів-Києва, ми говоримо тільки про Верховну Раду. І у нас про це говорять люди на кухнях, за бажання не садять", - заявила Савченко.

Гордон запитав Савченко, чи є вона агентом ФСБ, на що та відповіла, що звичайно ж ні, просто з тієї причини, що вона не піддається вербуванню.

"І агентом СБУ теж не буду", - сказала Савченко.

Також Дмитро Гордон запитав Савченко, чи добре вона почувається і чи є у неї можливість нормально харчуватися. На що вона відповіла, що якщо "Мівіна" і тюремна баланда нормальна їжа, то харчується вона добре.

Савченко в інтерв'ю Гордону розповіла про вибух Верховної Ради (відео: YouTube/Дмитро Гордон)

До речі, раніше ми писали, що лауреат премії Оскар 2019 року Альфонсо Куарон підтримав українського політв'язня Олега Сенцова.

Нагадаємо, у справі "Савченко-Рубан" одна з суддів взяла самовідвід, оскільки у неї немає доступу до держтаємниці.

Також повідомлялося про плани команди Савченко організувати віче на виборах-2019.