ua en ru

Це ніхто: Комаровський зробив гучну заяву про вибори

Це ніхто: Комаровський зробив гучну заяву про вибори Євген Комаровський (Віталій Носач, РБК-Україна)

Комаровський закликає більш серйозно ставитися до процедури обрання

Доктор Комаровський висловив свою думку щодо виборів та закликав українців більш серйозно ставитися до процедури обрання. Відповідний ролик можна подивитися на YouTube-каналі Дмитра Гордона.

"Мені не подобається якась патологічна довірливість наших виборців. Вони чомусь вважають, що погана людина, може стати хорошою. Але люди не міняються. Є базові уявлення про те, що таке добре, а що таке погано. Якщо ти один раз збрехав, то хто тобі повірить? Але люди вперто вірять. Вони думають, що якщо людина багато накрала, то йому красти вже не потрібно. У нього вже багато, йому вже не треба. Але такого не буває", - розповідає Комаровський.

Крім того, експерт зазначив, що зараз багато хто навіть не знає, якого числа відбудуться вибори і це є великою проблемою суспільства. Тому він закликає, щоб люди не стояли осторонь і більше цікавилися цією темою.

Відео: YouTube/Дмитро Гордон)

"Те, що вибори 31 березня - купа людей не знає. А Ви бачили, щоб хоч на одному плакаті було написано: "Чекаю вас на виборчих дільницях 31 березня? Кандидати зацікавлені, щоб менше людей прийшло", - заявив експерт.

Також фахівець додав: "Ви зобов'язані йти на вибори. І той, хто на вибори не прийшов, однозначно не любить Україну, не є патріотом. Це ніхто, це не житель нашої країни".

Нагадаємо, що Комаровський розповів, як позбавитися від неприємної дитячої проблеми.

А також розповідали про те, що Комаровський розвінчав міф про популярні препарати.