ua en ru

Джордж Клуні розкрив правду про стосунки Меган Маркл і принца Гаррі

Джордж Клуні розкрив правду про стосунки Меган Маркл і принца Гаррі Меган Маркл і принц Гаррі (фото: instagram.com/kensingtonroyal)

Джордж Клуні розповів про стосунки Меган Маркл і принца Гаррі

Джордж Клуні розповів про стосунки між принцом Гаррі і Меган Маркл. Відомий актор висловив захоплення герцогинею Сассекською, а також заявив, що пару переповнюють щирі і глибокі почуття. Свою заяву чоловік зробив в ефірі передачі Good Morning Britain.

Вже не в перший раз Джордж Клуні захищає відому королівську пару. Не так давно актор порівняв Меган Маркл з принцесою Діаною. А в ефірі популярної ранкової передачі на британському телебаченні, він заявив, що дуже засмучений тим, як західна преса ставитися до Меган і Гаррі.

"Думаю, несправедливо, що журналісти без жодного вагомого приводу накидаються на них. Нечесно труїти Меган за те, що вона просто живе своїм життям", – заявив голлівудський актор.

Згодом чоловік сказав, що в принципі намагається не реагувати на весь негатив і критику ЗМІ, так як сам звичний до цього. Однак, за словами Клуні, в деяких ситуаціях просто неможливо мовчати.

Як відомо, Джордж Клуні особисто знайомий з Меган Маркл. Більше того, вони дружать уже довгий час. Коментуючи питання внутрішнього світу екс-актриси, а нині подружжя принца Гаррі і герцогині Сассекської, Джордж назвав останню "розумницею".

"Меган неймовірно добра, вона добре освічена і взагалі розумниця, і вони з принцом Гаррі дуже люблять один одного", – запевняє Джордж Клуні.

Раніше ми писали, як будуть виглядати принц Гаррі і Меган Маркл через 30 років.

Також повідомлялося про те, що Джордж Клуні розповів правду про свої стосунки з дружиною.