ua en ru

Меган Маркл і принц Гаррі в старості: як буде виглядати сім'я через 30 років

Меган Маркл і принц Гаррі в старості: як буде виглядати сім'я через 30 років Фото: Charles McQuillan/Getty Images

Нові технології дозволили побачити старість Меган Маркл і принца Гаррі

Меган Маркл в старості разом зі своїм чоловіком принцом Гаррі. Подивитися на це дозволили новаторські технології, які показали, як принц Гаррі і герцогиня Сассекська будуть виглядати в пенсійному віці. Про це повідомляє видання Daily Mail.

Програмне забезпечення Future Face, яке було створено косметичним хірургом Джуліаном Де Сілвою, дозволило змінити зовнішність королівської сім'ї, додавши їм 25-35 років.

Доктор Де Сільва використовує фотографії пацієнтів, які накладаються один на одного. Програмне забезпечення розпізнає ключові ознаки старіння, такі як провисання шкіри навколо очей, і прогнозує, наскільки зміниться обличчя в наступні роки.

Меган Маркл і принц Гаррі в старості: як буде виглядати сім'я через 30 років

Меган Маркл/скріншот з dailymail.co.uk

"Ця нова технологія картування особи дозволяє нам з наукової точки зору дивитися в майбутнє і точно знати, як людина буде старіти", - зазначив фахівець.

За його словами, гени Меган Маркл з її оливковим кольором обличчя і приголомшливим образом життя дозволяють припустити, що вона буде поступово старіти. При цьому Де Сільва заявив, що герцогиня Сассекська – найкраща модель, яку вони коли-небудь тестували.

Крім того, доктор заявив, що є всі шанси на те, що Меган буде виглядати на кілька років молодше Кейт Міддлтон, незважаючи на те, що Меган старше на рік.

Меган Маркл і принц Гаррі в старості: як буде виглядати сім'я через 30 років

Кейт Міддлтон/скріншот з dailymail.co.uk

"Як і Меган, герцогиня Кембриджська чудово старіє, але може виглядати на кілька років старше нареченої принца Гаррі у віці 61 року через відмінностей в кольорі шкіри", - повідомив експерт.

Що стосується принца Гаррі, то на думку Де Сільви, в старості він буде схожий на свого батька принца Чарльза.

"У королівської сім'ї фантастичні гени, і вони, як правило, доживають до зрілого віку - частково через відмінну дієту і найкращих медичних послуг, які можна купити", - підсумував Де Сільва.

Меган Маркл і принц Гаррі в старості: як буде виглядати сім'я через 30 років

Принц Гаррі/скріншот з dailymail.co.uk

Нагадаємо, що у відносинах Меган Маркл і Кейт Міддлтон все не так просто, як здається на перший погляд.

Раніше повідомлялося про те, що Меган Маркл закотила скандал через дрібницю.