ua en ru

Народжує? Меган Маркл терміново скасувала всі зустрічі

Народжує? Меган Маркл терміново скасувала всі зустрічі Меган Маркл (фото: instagram.com/kensingtonroyal)

Меган Маркл вирішила присвятити час підготовці до пологів

Меган Маркл незабаром народить первістка. Інсайдери повідомили, що на найближчі тижні у герцогині Сассекської не призначено офіційних зустрічей. При цьому у колишньої актриси є чимало приватних справ, якими вона і збирається зайнятися.

Зовсім скоро Меган Маркл подарує первістка принца Гаррі. Протягом всієї вагітності колишня актриса вела активний спосіб життя. Вона багато мандрувала з чоловіком в рамках офіційних зустрічей, а також відвідувала світські заходи. Тепер же стало відомо, що герцогиня Сассекская пішла в декретну відпустку.

На найближчі тижні у Меган не призначено ділових заходів. Джерела, наближені до герцогині, повідомили, що вона збирається проводити більше часу вдома, а також вирішити кілька особистих питань.

"У нас багато приватних зустрічей. Якщо вона раптом з'явиться на публіці, про це буде оголошено заздалегідь, але ніяких запланованих заходів немає", — підкреслив інсайдер.

Раніше представники Кенсінгтонського палацу стверджували, що Меган народить у травні. Однак шанувальники підозрюють, що радісна подія станеться раніше. Сама герцогиня нещодавно на прийомі в честь принца Чарльза розповіла, що вони перебувають "майже у мети".

Нагадаємо, що раніше Меган Маркл закотила скандал через дрібницю.

Також ми повідомляли, що спливли несподівані факти про Меган Маркл.