ua en ru

Спливли несподівані факти про Меган Маркл: фанати здивовані

Спливли несподівані факти про Меган Маркл: фанати здивовані Меган Маркл (фото: instagram.com/kensingtonroyal)

Меган Маркл 10 років тому вважала себе "дівчинкою-хіпі"

Вагітна Меган Маркл кілька років вела в Twitter аккаунт під псевдонімом The Working Actress (Працююча актриса), де публікувала жартівливі пости і різні цікаві роздуми. Це, до речі, було ще до її знайомства з принцом Гаррі - з січня 2010-го по липень 2012-го.

Старі записи герцогині Сассекської "розсекретили" американські ЗМІ. Багато постів Меган Маркл здалися шанувальникам дуже цікавими, а багатьох навіть здивувало, що герцогиня довгий час захоплювалася китайською голкотерапією і аюрведою (до речі, герцогиня, яка перебуває на останніх термінах вагітності, продовжує відвідувати курси по голковколюванню!).

"Коли мій лікар вводить одну голку в мій лоб, він жартома називає мене єдинорогом. Дивно, але це піднімає мені настрій", - пише в одному пості Маркл.

В іншому записі Меган розповідає, як вона зустрілася з індійським лікарем.

"Розмова з ним перевернула мій світ. Зараз я відчуваю себе дівчинкою-хіпі, яка обожнює нетрадиційну медицину", - поділилася емоціями Меган.

Крім усього іншого молода актриса розповідала читачам про те, як проходять її прослуховування і на які ролі вона пробується.

Скріншот

Раніше ми писали про те, що Меган Маркл довели до сліз під час урочистої служби у Вестмінстерському абатстві.