ua en ru

Меган Маркл і Кейт Міддлтон: холодна війна або перемир'я

Меган Маркл і Кейт Міддлтон: холодна війна або перемир'я Колаж РБК-Україна

У відносинах Меган Маркл і Кейт Міддлтон все не так просто, як здається

Меган Маркл і Кейт Міддлтон уклали деяке перемир'я. Це стало зрозуміло після того, як герцогині обмінялися посмішками і поцілунками під час урочистого заходу у Вестмінстерському абатстві. Однак аналітики і психологи попереджають, що рано радіти, так як жести і пози Меган Маркл і Кейт Міддлтон вказують, що дами просто роблять вигляд, що між ними запанував мир.

Королівський коментатор Кейт Ніколс вважає, що герцогині просто уклали договір про те, що на публіці вони будуть вести себе доброзичливо, щоб пом'якшити постійні чутки навколо королівської сім'ї.

"Я розумію, що вони обидві погодилися з тим, що заради виду вони дійсно повинні виглядати так, як ніби вони вживаються. Обидві вони розуміють, що ідея ворожнечі між двома герцогинями не допомагає ні одній з них", - зазначила Ніколс.

Вона розповіла, що показна дружелюбність поширюється також на поведінку в стінах королівського палацу, так як на даний момент вони живуть по сусідству.

"Іноді Кейт запрошує Меган на чай, але між ними немає довірчих відносин", - пояснила Ніколс.

В найближчі дні Меган Маркл офіційно повинна піти в декрет і звільнити свій графік від публічних заходів. Ніколс стверджує, що Меган Маркл і принц Гаррі планують на цей період переїхати в котедж Фрогмор у Віндзорському маєтку.

"Поки Меган готується до відпочинку, то Кейт готова використати цей шанс, щоб знову зайняти центральне місце", - додала вона.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Меган Маркл довели до сліз на публіці.

А також розповідали про те, що Кейт Міддлтон осоромилася під час походу до дітей.