ru ua

Якого біса? Притула різко висловився про скандал з MARUV

Якого біса? Притула різко висловився про скандал з MARUV Колаж РБК-Україна

Ведучий Євробачення не на жарт розлютився

Євробачення 2019, яке раніше обурило Ніцой, не залишило байдужим і Сергія Притулу. Український телеведучий прокоментував у соцмережі Facebook результати конкурсу і скандал, який назрів в Україні навколо MARUV.

"Ми дійсно просимо міжнародне співтовариство допомогти нам у боротьбі з російською агресією, вводити санкції, озброювати нашу армію, розвінчувати фейки тощо. І тут виходить якась дівчинка або хлопчик і каже, що "не всі ж там погані люди, я несу музикою мир і об'єдную людей"! Ви реально не розумієте, що таким чином ви легітимізуєте з нашого боку те, що нав'язує світу агресор?!", - обурився Притула.

Шоумен вважає, що у кожного виконавця, який подає заявку на участь у національному відборі, повинна бути чітка громадянська позиція щодо війни на Донбасі, окупації Криму та конфлікту з країною-агресором.

"Годі базікати про те, що спорт та музика поза політикою! Вони не поза політикою вони у епіцентрі. І, чорт забирай, це дійсно дуже важливо, хто представляє країну на конкурсах, змаганнях. Незважаючи на розходження думок у різних людей, ми всі, ті хто живе в Україні, ті хто ідентифікує себе громадянами нашої країни, повинні мати спільний знаменник стосовно таких питань, як: хто є для нас Росія? Чий Крим? Що відбувається на Донбасі?! І якщо людина не може визнати один з цих пунктів, але збирається представляти нас на міжнародній арені, то він ставить всю країну в дурне становище!" - написав він.

Також Сергій Притула згадав про те, що не тільки MARUV виступала в Росії, але й одна з членів журі національного відбору Джамала. Мова йде про концерти в Москві і Сочі в 2014 році. Однак цей факт не завадив співачці взяти участь у конкурсі Євробачення-2016.

Нагадаємо, що організатори "Євробачення" прокоментували ситуацію з MARUV.

Раніше Олександр Ягольник розповів про українських артистів, які виступають в Росії.