ua en ru

Комаровський поділився з українцями секретом щастя

Комаровський поділився з українцями секретом щастя Доктор Комаровський (РБК-Україна)

Комаровський розповів, як досягти щастя і почуття повного задоволення

Євген Комаровський розповів про те, що в його розумінні справжнє щастя і як досягти почуття повного задоволення. Про це експерт розповів в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону.

"Моє головне завдання - навчити усіх тому, що батьківство - це не подвиг, а щастя. Це і є справжній патріотизм. Бути щасливою сім'єю та виховувати щасливих дітей, які не бачать агресію, які не "міряються" смартфонами, а займаються спортом, подорожують, посміхаються", - міркує експерт.

Також Комаровський відповів, чого на даний момент найбільше боїться. "Боюся болю та несправедливості. І, звичайно, людської дурості. І агресії. Я багато чого боюся насправді", - зізнався фахівець.

Комаровский вважає, що на даний момент з інформаційного поля активно витісняються такі життєві цінності, як любов і інститут сім'ї. Доктор упевнений, що це - значно важливіше інших речей, які оточують нас, і, якщо забувати про це, то надалі можуть виникнути безліч проблем.

Відео: YouTube/Дмитро Гордон)

Нагадаємо, що Комаровський розповів, як позбутися бородавок і уникнути їх появи

А також розповідали про те, що Комаровський розвінчав міф про популярні препарати. Також він зазначив, що гомеопатія відноситься до видів альтернативної медицини, яка з'явилася ще у 18-му столітті.