ua en ru

Курка гриль: мережа рознесла Ані Лорак за фото в Саратові

Курка гриль: мережа рознесла Ані Лорак за фото в Саратові Ані Лорак (фото: instagram.com/anilorak)

Шанувальники вважають, що у співачки дуже засмаглий вигляд для зими

Ані Лорак зганьбилася в Саратові через дивне фото на тлі засніженого лісу. Фанати вважають, що артистка має дуже засмаглий вигляд для кінця зими. Крім того, велика частина прихильників помітили зміни в зовнішності артистки, і на думку фанів, співачка зловживає пластичною хірургією. Скандальний знімок, яким Ані Лорак зганьбилася в Саратові, опублікований на сторінці виконавиці в Instagram.

Сама артистка гордо написала: "Під прицілом вашої любові... Сьогодні! Саратов".

Курка гриль: мережа рознесла Ані Лорак за фото в Саратові

Ані Лорак у Саратові (фото: instagram.com/anilorak)

Шанувальникам здебільшого припало до смаку фото української співачки. Але багато також зазначили, що не впізнають співачку через пережиті пластичні операції. Деякі різко висловилися про колір шкіри артистки, вважаючи, що вона виглядає занадто засмаглою для початку лютого.

"Курка гриль", "Спеціально здалеку фоткаєтся, щоб не видно було ботокса", "Який жах! Що вона з собою зробила? Раніше ж була норм, а зараз, як ботоксна мара", "В солярії перележала???", "Вони з Лободою і Сєдоковою в одного хірурга "лікуються". Скоро будемо шукати 10 відмінностей", "Фу, шоколадна снігуронька, блін" - шанувальники помітили.

Кароліна Куєк останнім часом часто стала стикатися з недоброзичливцями в мережі. Фанати пов'язують "любов" артистки до косметичних процедур з розлученням.

Раніше ми розповідали, як змінилася Ані Лорак за останні кілька років. На старих фотографіях співачку не впізнати.

Відео: РБК-Україна