ru ua

Меган Маркл "залякала" принца Гаррі

Меган Маркл "залякала" принца Гаррі Колаж РБК-Україна

Можливо, на поведінку Меган Маркл вплинули гормони

Меган Маркл і принц Гаррі навесні цього року стануть батьками. Вагітність сильно змінила Меган Маркл, вона навіть відмовилася від улюблених б'юті-процедур задля повної екологічності вагітності. Експерт з мови тіла Джуді Джеймс розповіла виданню Express.co.uk, що Меган Маркл сильно змінилася під час вагітності и що поведінка принца Гаррі відображає його захист від дружини.

"Перші місяці вагітності Меган показали, що Гаррі в захваті від неї, оскільки вона була з ним під час заручин, вони подорожували і розважалися", - розповідає Джуді.

На думку експерта Меган по можливості намагається приховувати публічні сигнали про необхідність або бажання сваритися.

Меган Маркл "залякала" принца Гаррі

Принц Гаррі (фото: instagram.com/kensingtonroyal)

"Тим часом Гаррі демонструє всі ознаки того, що він досить заклопотаний майбутній батько", - вважає експерт.

Вона зазначила, що не тільки поведінка тіла, але і погляд виражає агресію Меган по відношенню до чоловіка.

"Мова тіла Меган Маркл і принца Гаррі стала більш дзеркальною і навіть більш ексклюзивною, ніж раніше. Погляд Меган на пляжі під час першого туру має такий сильний фокус, що здається, що вона намагається вдарити його по плечу, щоб привернути його увагу", - говорить експерт.

Меган Маркл "залякала" принца Гаррі

Меган Маркл і принц Гаррі (фото: instagram.com/kensingtonroyal)

Кажуть, що Гаррі дуже захищає свою дружину, і його мова тіла протягом усієї вагітності змінилася, його захист тільки посилився.

"Останнім часом він став сильніше її захищати, в той час як Меган, здається, приймає набагато більш відкриту центральну роль у своїх позах мові тіла, вона заколисує і представляє свого малюка з радістю і гордістю", - вважає експерт.

Однак, оскільки Меган стала популярною сама по собі і завоювала серця мільйонів шанувальників по всьому світу, вона почала виглядати більш невимушеною, в той час як Гаррі здається "тривожним".

"Вона завжди демонструвала високий рівень довіри за допомогою своєї мови тіла, але тепер вона, схоже, прийняла той факт, що тепер вона вважається дуже популярною королівською особою у своєму власному праві. Її посмішка сяє, а її поза абсолютно пряма, з набагато більш впевненою, високо піднятою головою", - говорить Джуді.

Також ми повідомляли, що вагітна Меган Маркл вляпалася в новий скандал.

Відео: РБК-Україна