ru ua

Несподівано: як Меган Маркл буде виховувати дітей

Несподівано: як Меган Маркл буде виховувати дітей Меган Маркл і принц Гаррі про виховання майбутньої дитини (колаж РБК-Україна)

Меган Маркл і принц Гаррі будуть виховувати дітей ґрунтуючись на принципах добра

Меган Маркл і принц Гаррі буквально через місяць-два стануть батьками. Майбутні батьки у всеозброєнні готуються до виховання спадкоємців королівського престолу і навіть розповіли, як будуть виховувати діток. Про сімейні засади герцогів Сассекских розповіла королівський інсайдер Мелані Брумлі.

За словами Брумлі, виховання королівських спадкоємців у будинку Сассекских герцогів буде здійснюватися на засадах доброти.

"Меган має величезний досвід у використанні своєї популярності для того, щоб робити добро", - розповідає Брумлі.

Несподівано: як Меган Маркл буде виховувати дітей

Меган Маркл і принц Гаррі про виховання майбутнього дитини (фото: instagram.com/kensingtonroyal)

На думку королівського джерела, діти зможуть швидко знайти своє місце в житті, так як їх батьки відбулися і знайшли свою роль у житті.

"Гаррі знайшов своє місце в житті. Ігри Invictus мали феноменальний успіх, адже він знає, що потрібно зробити, як використовувати свою силу, щоб змінити ситуацію", - вважає джерело.

До приходу в королівську сім'ю в травні 2018 року Меган Маркл заробила репутацію захисника прав і можливостей жінок, яку вона перенесла в своє нове життя за допомогою благодійної діяльності.

Принц Гаррі створив успішний міжнародний проект – Invictus в 2014 році. Це міжнародний спортивний захід, що об'єднує поранених або покалічених військових і ветеранів зі всього світу.

"Гаррі і Меган, особливо Меган з її досвідом, безумовно передадуть цей досвід своїм дітям", - вважає Брумлі.

Нагадаємо, що вагітна Меган Маркл проговорилася про стать майбутньої дитини.

До речі, ми писали, що фанатка Меган Маркл витратила 25 тисяч доларів, щоб стати схожою на герцогиню.

Відео: РБК-Україна