ua en ru

Вагітна Меган Маркл проговорилася про стать майбутньої дитини

Вагітна Меган Маркл проговорилася про стать майбутньої дитини Меган Маркл (фото: Ben Stansall - WPA Pool/Getty Images)

Меган Маркл розповіла друзям, кого народить у квітні - хлопчика чи дівчинку

Вагітна Меган Маркл проговорилася своїм друзям про стать майбутньої дитини, яка з'явиться на світ вже в квітні цього року. Про це західним ЗМІ розповіло джерело, присутнє на baby shower в Нью-Йорку.

У коментарі Us Weekly джерело заявило, що Меган і Гаррі дійсно знають стать своєї дитини. Маркл під час вечірки заявила, що у неї народиться хлопчик.

"Не знаючи особи цього джерела, важко зрозуміти, наскільки можна довіряти його словам. Але є 50-відсотковий шанс, що він правий!" - жартують журналісти популярного видання Vanity Fair.

Разом з тим, в мережі знайшли "візуальний доказ" того, що у пари буде дівчинка. Адже під час baby shower десерти, запропоновані гостям, були зроблені в рожевих або нейтральних тонах...

Вечірка baby shower

Вагітна Меган Маркл проговорилася про стать майбутньої дитини

Вечірка baby shower

До речі, не так давно Гаррі під час одного світського заходу зізнався, що хотів би доньку. Тоді один з присутніх звернувся до принца: "Вітаю! Сподіваюся, що у вас буде дівчинка". На що Гаррі з посмішкою сказав: "Я теж".

Тим часом букмекерські контори повним ходом приймають ставки на стать і ім'я дитини. У фаворитах імена Джеймс, Артур, Вікторія і Елізабет.

Раніше ми писали про те, що наближене до Королівської сім'ї джерело заявило, що Меган Маркл і принцу Гаррі заборонили дізнаватися стать дитини.