Оксана Марченко вважає, що "для миття туалетів інтелект не потрібен"
Оксана Марченко, українська телеведуча і дружина скандального Віктора Медведчука, "наїхала" на українців, які виступають за прийняття "мовного закону".
Марченко написала в своєму Instagram, що вчені Массачусетського технологічного інституту нібито довели, що сучасна кроскультурна комунікація тримається лише на шести мовах - англійській, іспанській, французській, італійській, російській та німецькій. Саме ці мови, впевнена дружина кума Путіна, найчастіше використовуються для перекладу інформації між різними культурами.
"Патріоти", о жах! Я не бачу там української! Що ж відбувається!? А відбувається наступне: під прикриттям "захисту мови" нинішня влада, активно проштовхує новий мовний закон, хоче відрізати українців від світу і перетворити в "німе" плем'я третього сорту. Припустити, що українці масово вивчать одну з іноземних мов і будуть користуватися нею як носії - утопія, брєд! Українська належить до слов'янської групи мов, тому нам так просто вивчити російську. Значить, нам запросто володіти мовою світової науки. Але нас позбавляють можливості вчити математику, фізику, хімію та ін. російською, і "горе-патріоти" відрізають українців від світових знань, літератури, відкриттів, технологій, бізнесу та комунікації. А обдарованим одиницям доведеться перевчатися", - пише Марченко.
Скріншот (instagram.com/oksana.marchenko.official)
"Чому вони це роблять? Може, тому, що майбутнім прибиральникам, доглядальницям, збирачів полуниці і просто жебраком не потрібно багато знати? Вони повертають Україну в "кріпосний лад, де темним, забитим українцям нема чого мислити? Звичайно, для миття туалетів інтелект не потрібен", - сказала вона і додала, що вона "вільно володіє українською та російською мовами, як і переважна більшість українців", тому "виступає проти дискримінації інтелекту співвітчизників, приниження російської та мов національних меншин".
Користувачі мережі в більшості своїй зовсім не згодні з позицією Марченко.
Зазначимо, що 19 березня Верховна Рада продовжила розглядати правки до "мовного закону".