ru ua

Покидьок і негідник: екс-продюсер Ані Лорак накинувся на Притулу

Покидьок і негідник: екс-продюсер Ані Лорак накинувся на Притулу MARUV на Євробаченні – Фальоса образив Притулу (колаж РБК-Україна)

MARUV на Євробаченні оскандалилася відповіддю на неоднозначне питання Притули

MARUV на Євробаченні стала однією з найскандальніших учасниць Нацвідбору 2019-го року. Молода артистка активно виступає в Росії, на відборі на Евробачення вона оскандалилася заявами про Україну. Відомий український продюсер Юрій Фальоса вважає, що неприємну для дівчини ситуацію спровокував ведучий шоу Сергій Притула. Екс-продюсер Ані Лорак заявив, що Притула повинен вибачитися за образу всіх дівчат, яким він поставив незручні питання.

На думку Фальоси, причиною скандалу на Євробаченні була невихованість головного ведучого.

"Невихованість того ж Притули, який так сказав. Мабуть йому там хтось на вуха говорив, що потрібно задавати якісь питання. Якщо він сам це зробив, значить він покидьок і негідник, тому що він образив дівчат, образив жінок. Йому потрібно вибачитися", - вважає продюсер.

Він також зазначив, що подібного роду скандали – це частина "передвиборного експерименту".

"Я взагалі-то з іншого боку дивлюся, з точки зору репетиції перед виборами. Якщо у свій час у нас в країні Ані Лорак відсторонили від Євробачення після виборів, на ейфорії ось цій національній, то зараз відбувається ось що: "хлопці, ви з'їли, все що ми за п'ять років робили, давайте подивимося перед виборами, як ви і це з'їсте". Ось і це з'їли, розумієте?" – вважає Фальоса.

MARUV на Євробаченні – Фальоса образив Притулу (відео: youtube.com/SUPER.RU)

Нагадаємо, що Данилко зробив цікаву заяву про скандал на Євробаченні.

Слід зазначити, що Притула різко висловився про скандал з MARUV.