ru ua

Геть втратив контроль: принц Гаррі сказився через сім'ю Маркл

Геть втратив контроль: принц Гаррі сказився через сім'ю Маркл Фото: колаж РБК-Україна

Батько Меган Маркл своєю витівкою шокував принца Гаррі

Батько Меган Маркл Том своєю витівкою викликав справжній гнів принца Гаррі. Йдеться про порушення планів влаштувати урочистості з нагоди весілля відповідним чином. У підготовці до заходу враховувалося участь в ньому Томаса Маркла, але той передумав і навіть не повідомив про рішення, передає The Daily Express.

Нагадаємо, що незадовго до весілля Томас Маркл домовився з папараці та зробив кілька постановочних світлин, на яких він нібито готується повести свою дочку до вівтаря.

Чоловік за знімки отримав чималі гроші. Потім він заявив, що на урочистості в Лондон не прилетить, чим викликав у пресі великий скандал.

Геть втратив контроль: принц Гаррі сказився через сім'ю Маркл

Фото: Томас Маркл готується до весілля дочки (dailymail.co.uk)

Нещодавно вийшла документалка "Meghan and the Markle's: Family at War", в якій було описано цей інцидент. Виявилося, що принц Гаррі і Меган Маркл були не в курсі, що батька нареченої не буде на весіллі. При тому, що на присутність Томаса розраховували при підготовки до церемонії. Молодята дізналися про рішення зі ЗМІ.

За словами королівського репортера Філа Дампіра, Кенсінгтонський палац геть втратив контроль над ситуацією, а інцидент вивів з себе принца Гаррі.

Письменниця Кеті Ніколл додала, що витівка Томаса Маркла дуже розлютила молодят.

"Це було схоже на падіння бомби", – сказала вона.

Геть втратив контроль: принц Гаррі сказився через сім'ю Маркл

Фото: принц Гаррі і Меган Маркл (instagram.com/royal.addicted)

Тим не менш, герцогиня Сассекська все одно дзвонила і писала своєму батькові, але чоловік ігнорував дочку, вважаючи за краще спілкуватися через пресу, тим самим продовжуючи "підкладати їй свиню".

Як повідомлялося, за інформацією ЗМІ, у герцогині складні відносини зі своєю сім'єю. Її батько Томас Маркл постійно виступав проти неї. Крім того, її зведений брат і сестра також публічно насміхалися над нею.

Нагадаємо, що нещодавно відома фотохудожниця Елісон Джексон опублікувала скандальні знімки, на яких двійники Меган Маркл і Кейт Міддлтон зійшлися в лютій сутичці.

Дивіться також:

Відео: РБК-Україна