ua en ru

Позитив заявив про розпад "Время и Стекло" через Дорофєєву: він зізнався, як до неї тепер ставиться

Позитив заявив про розпад "Время и Стекло" через Дорофєєву: він зізнався, як до неї тепер ставиться Надя Дорофєєва та Олексій Завгородній (фото: instagram.com/nadyadorofeeva)
Автор: Styler

Новина про розпад гурту "Время и Стекло" у 2020 році застала шанувальників дуету зненацька. Вони не могли повірити, що Позитив (Олексій Завгородній) і Надя Дорофєєва більше не виступатимуть разом. Обидва артисти заявили про запуск сольної кар'єри. Але що насправді стояло за рішенням припинити роботу колективу?

Про причини розпаду дуету і стосунки з експартнеркою по групі Надею Дорофєєвою Позитив розповів в інтерв'ю для YouTube-каналу Лізи Дідковської.

Олексій зазначив, що ініціатором розпаду колективу стала саме Надя. Після того, як артисти поговорили між собою, вони озвучили рішення продюсерам – Потапу та Ірині Горовій.

Позитив заявив про розпад "Время и Стекло" через Дорофєєву: він зізнався, як до неї тепер ставиться

Надя та Олексій зуміли створити успішний дует (фото: instagram.com/nadyadorofeeva)

"Всі дівчатка, що працюють в групах, хочуть у підсумку бути сольними артистками. У нас була розмова, коли Надя сказала: ми загралися з дуетом, давай закривати наш проєкт і йти далі. Вона мені просто сказала: я хочу йти сольно. Як мені здавалося, це дурна ідея, я б міг ще попрацювати в групі, я думаю, що і Надя. Але її завзяття і тяга, вона не зупинила", - зазначив Позитив.

Сольна кар'єра Наді пішла в гору, а ось Олексій все ще не презентував дебютний сингл, але найближчим часом збирається це зробити, адже музичний матеріал чекає свого відповідні години.

Позитив запевняє, що їх з Дорофєєвою пов'язують прекрасні відносини, вони регулярно перетинаються на робочому місці та ні про які конфлікти й сварки не може бути й мови.

"У нас дружні стосунки. Паралельно з цим ми компаньйони та партнери по успіху. Ми працюємо в одній студії, я чую будь-які демки, які вона записує, колаборації. Часто вона може запитати мою думку, і мені приємно. Те ж саме по моїх треках, які я збираюся випускати, – я ставлю їй і питаю думку", — поділився подробицями артист.

Він також згадав, як відбулося їх перше знайомство з Надею. Це сталося на фестивалі "Чорноморські ігри". Як Дорофєєва, так і Завгородній приїхали на конкурс як запрошені гості. Позитив потрапив на саунд-чек до Наді, і був підкорений її голосом і талантом. Він навіть зняв виступ дівчини на камеру, а запис досі зберігається у нього.