ua en ru

Розсекречені захмарні прибутки Лободи: ви будете вражені

Розсекречені захмарні прибутки Лободи: ви будете вражені Колаж РБК-Україна

Світлана Лобода тепер коштує дорожче, ніж Басков і Кіркоров

Світлана Лобода, на яку нещодавно обрушилася хвиля критики за відверті знімки в соціальних мережах, збільшила свої гонорари до захмарних висот.

Повідомляється, що співачка почала піднімати ціни на приватні заходи після того, як в 2018 році народила другу дитину – доньку Тільду. Гонорари Світлани Лободи зараз перевищують суми, які отримують популярні російські виконавці.

Раніше "замовити" Лободу на приватний захід коштувало 75 тисяч євро. Зараз зірка підняла гонорар до 100 тисяч євро. Приміром вартість виступу Філіпа Кіркорова на приватних заходах коштує близько 70 тисяч євро, Микола Басков готовий виступити за 50 тисяч євро. Дмитро Нагієв готовий вести корпоратив за 51 тисячу євро, а Сергій Лазарєв, який готується до поїздки на Євробачення, коштує всього 35 тисяч євро.

Ведучий Іван Ургант погодиться вести захід за 40 тисяч євро, а Віра Брежнєва, яка нещодавно викликала скандал, бере за виступ всього 37 тисяч євро.

Дорожче Світлани Лободи в Росії тільки група "Ленінград". Сергій Шнуров зі своїми музикантами готові виступати на корпоративних вечірках за суму від 100 тисяч євро і вище.

До речі, знаменита Софія Ротару також підняла ціни за свої виступи після хвороби. Вартість її виступів стартує від 100 тисяч євро.

За словами промоутерів, раніше Софія Михайлівна готова була виступити на приватних заходах за 50 тисяч євро, але після хвороби вона відмовилася від багатьох концертів і менш ніж за 100 тисяч їхати нікуди не хоче.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що екстрасенс розкрила секрет відносин Тілля Ліндеманна та Світлани Лободи.