ru ua

Розруха і г*вно: Подерв'янський розкрив правду про росіян

Розруха і г*вно: Подерв'янський розкрив правду про росіян Подерв'янський розкрив правду про росіян (колаж РБК-Україна)

Лесь Подерв'янський вважає, що росіянам треба принижувати інших, щоб викликати повагу до себе

Лесь Подервянский пояснив, чим росіяни відрізняються від усього світу і навіщо їм постійно треба самостверджуватись, захоплюючи нові території. Про це він заявив в програмі "Realpolitik з Олександром Хоруженком".

На питання ведучого, чим росіяни відрізняються від українців, письменник уточнив, що росіяни відрізняються не лише від українців, а й від усього світу.

"Вони не такі, як всі інші люди. Була така бокова гілка - неандертальці. Гомосапієнс - це ті, що з африки, а неандертальці - ті, що з іншого місця. Можливо, вони зовсім інші. Якщо ви будете з ними спілкуватися, ви зрозумієте, що вони не схожі на всіх інших людей на планеті. Вони відрізняються всім", - заявив Подерв'янський.

Письменник каже, що росіяни не сприймають реальності. Всі вони живуть у світі брехні і вигаданих речей і їм так комфортно. І саме тому вони ніколи не будуть поводитися раціонально. Якщо ви спробуєте вирахувати їхні дії з раціональної точки зору, ви зразу облажаєтесь.

"Для них дуже важлива пиха і зверхність, заснована на глибокому комплексі неповноцінності. Головний мем "руського": "Ти меня уважаєш?" У нормальної людини такої потреби нема. Для "руського" дуже важливо, щоб його "уважали", а оскільки він не поважає себе сам в глибині, то це питання набуває екзистенційного характеру", - сказав митець.

За його словами, для того, щоб тебе поважали, росіянам треба принижувати всіх інших. І бажано всіх тих, хто слабший за тебе. Це головний смисл існування іншого - приниження інших, щоб тебе уважали. Звідси й агресія, яка направлена й назовні і всередину.

"Коли давній Рим завойовував дикі племена, вони приносили туди цивілізацію, що дуже добре видно на Півдні Франції. А коли приходить "кацап", нічого, крім розрухи і гівна там не буде. І нема відповіді з раціональної точки зору, навіщо їм потрібне захоплення нових територій", - завяляє він.

Подерв'янський розкрив правду про росіян (відео: YouTube/Oleksandr Khoruzhenko)

Раніше ми писали про те, що Подерв'янський вважає, що історія сучасної України розпочалася лише чотири роки назад, і не можна занадто суворо засуджувати все, що відбувається в нашій країні, тому що вона тільки починає свої перші історичні кроки.

А також повідомляли, що висловлювання письменника про країну-агресора на форумі "Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом" викликало захоплення українців.