ru ua

Розлучення Ані Лорак: почалося судове засідання

Розлучення Ані Лорак: почалося судове засідання Колаж РБК-Україна

Початок засідання був запланований на 11:00

31 січня о 11 ранку в Шевченківському райсуді Києва почалося закрите засідання у справі про розлучення популярної співачки Ані Лорак та її чоловіка Мурата Налчаджіоглу. Заяву про розлучення виконавиця подала 4 грудня 2018 року.

В цей день пару, найімовірніше, розведуть і Ані Лорак знову стане вільною. У справі №761/46326/18 кажуть, що ініціатором позову була саме Кароліна Куєк (справжнє ім'я співачки).

З ким із батьків залишиться спільна дочка Ані Лорак і Мурата, поки невідомо. Проте раніше юрист повідомляв, щоб дочку віддали батькові, повинна бути вагома причина.

Наприклад, дитина може не залишитися з мамою, якщо у неї є проблеми з наркотиками або алкоголем. Також подібні питання буде розглядатися у випадку, якщо матір не зможе забезпечити дочку матеріально. Хоча цей варіант точно відпадає.

Нагадаємо, що під час відпочинку Ані Лорак в Майамі, Мурат раптово теж примчав у США побачитися з донькою. Він буквально завалив мікроблог фотографіями з дівчинкою, причому багато з них були зроблені на тлі тих же локацій, на яких була зображена та сама Кароліна. Шанувальники вже вирішили, що пара помирилася і знайшла спільну мову, але це виявилося не так.

Ми писали, що Ані Лорак поділилася зворушливим фото. Відповідне фото знаменитість виклала в соціальній мережі Instagram, залишивши підписникам миле послання.

Також Ані Лорак презентувала документальний фільм про своє грандіозне шоу DIVA, в який увійшли закулісні кадри і відео підготовки до масштабного концерту-вистави.

Відео: РБК-Україна