ua en ru

Приховує наслідки: Лобода підігріла чутки про невдалу пластику (фото)

Приховує наслідки: Лобода підігріла чутки про невдалу пластику (фото) Лобода в Instagram приховує страшні наслідки пластики (колаж РБК-Україна)

Світлана Лобода дуже змінилася з початку співочої кар'єри

Світлана Лобода, яка нещодавно шокувала фанатів помітно змінилися губами, в своєму Instagram приховує страшні наслідки пластики. Артистка опублікувала знімок, на якому вона прикриває обличчя руками і козирком кепки. У мережі вважають, що співачка соромиться своєї зовнішності.

Опальна українська співачка, яка нещодавно показала помітно губи, що помітно змінилися, вирішила приховувати зовнішність. Артистка опублікувала знімок, на якому просто закрила своє обличчя.

Приховує наслідки: Лобода підігріла чутки про невдалу пластику (фото)

Світлана Лобода в Instagram (фото: instagram.com/lobodaofficial)

Шанувальники Світлани Лободи вважають, що вона намагається приховати наслідки пластики і соромиться власної зовнішності.

"Не прикривайся", "Без вареників набагато краще", "Чого закриваєтеся???? Не соромтеся))", "Руки старої, жах", "Скільки тобі років?? Виглядаєш молодше, ніж на інших фото", "Негарна, ось і прикривається", "Навіть лайк поставлю, бо силікону не видно", "Губки не вийшли, вирішили викласти фото без них? Розумно", - пишуть під знімком артистки.

Слід зазначити, що користувачі мережі Facebook також засудили зміни в зовнішності артистки. Багато хто не розуміють сенсу зловживання пластикою.

"Цікаво, про що думають баби, коли роблять на обличчі статеві губи?))))", "Нічого собі пельмені! Це ж цілі біляші", "Це не пельмені або вареники - це качина срака", "Дупа на обличчі", "Я пам'ятаю молоду Лободу, яка була красива дівчина. Талановита так, але зараз до краси далеко. Ботокси, пластику свою справу зробили. Вона стала схожа на мужика", "Таке враження що у богеми з роками зникає і почуття смаку і почуття міри, і відчуття реальності. А може цього всього ніколи й не було?", "Не поганьте пельмені та вареники", "Подаруйте їй дзеркало", - пишуть в мережі.

Нагадаємо, в минулому місяці Світлана Лобода потрапила в скандал після прибуття в аеропорт Шереметьєво в Москві - вона образила його співробітників, застосувавши нецензурну лайку.

Раніше ми писали, що шанувальники висміяли нове голе фото Лободи.