ru ua

Таємна поїздка Меган Маркл: куди їздила герцогиня Сассекська

Таємна поїздка Меган Маркл: куди їздила герцогиня Сассекська Колаж РБК-Україна

Меган Маркл потайки відвідала Лос-Анжелес

Меган Маркл, яка перебуває на останніх тижнях вагітності, була помічена в Лос-Анжелесі. Імовірно, герцогиня Сассекська разом з чоловіком принцом Гаррі зробила невелику зупинку по дорозі з Австралії до Великобританії. Як пише видання The Sun, Меган Маркл могла заїхати в Лос-Анджелес, щоб відвідати свою матір.

Про те, що Меган Маркл бачили недалеко від будинку Дорії Рэгланд, повідомили сусіди. Вони відзначили, що у герцогині Сассекської завжди був сильний зв'язок з матір'ю і вона завжди буде до неї повертатися.

"Меган – мамина донька. У них особливий зв'язок з матір'ю. І цей зв'язок не зник, після того, як Меган виїхала в Англію. Меган завжди буде повертатися до Дорії, тут завжди буде її додому", - розповіла сусідка Дории Рэгланд.

Жінка додала, що бачила Меган Маркл і раніше, але подробиці візитів повідомити відмовилася. Відомо, що Меган Маркл і принц Гаррі відвідували будинок Дорії Рэгланд і до весілля, проте зупинялися у Беверлі-Хіллз, в будинку подружжя Бекхем.

В кінці минулого року британські ЗМІ повідомляли про те, що Дорія Рэгланд збирається переїхати до Великобританії і це стало ще одним доказом того, що Меган Маркл знаходиться в положенні. Однак мати герцогині Сассекської відвідала презентацію кулінарної книги та благодійний захід Маркл, а після цього повернулася в Лос-Анжелес.

У середині лютого Меган Маркл влаштувала вечірку з приводу народження своєї майбутньої дитини. Але не в Лос-Анджелесі, а в Нью-Йорку. І як розповіли сусіди, Дорію на свято не запросили - її в той день бачили на вулиці – вона вигулювала свою собаку.

Також вони розповіли, що Дорія Рэгланд відмовилася від фінансової допомоги своєї дочки і вирішила залишитися у своєму скромному будинку в Лос-Анжелесі.

"Дорія могла б жити на Голлівудських пагорбах за величезним парканом, якщо б вона хотіла. Але вона не хоче. Вона вирішила залишитися на вулиці, на якій прожила 25 років життя і де живуть всі її друзі, де її громада. Тут вона неймовірно популярна, і все навколо віддано піклуються про неї", - повідомило джерело з її близького оточення і додало, що мати Меган Маркл – скромна жінка, яка віддає перевагу тихому і простому життю.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Меган Маркл може народити набагато раніше зазначеного терміну.

А також розповідали про те, чому дитина Меган Маркл і принца Гаррі не буде мати титулів.