ru ua

Лікарі вже напоготові: Меган Маркл може народити раніше строку

Лікарі вже напоготові: Меган Маркл може народити раніше строку Колаж РБК-Україна

Меган Маркл потрапила в лікарню через передчасні перейми

Меган Маркл, яка перебуває в очікуванні свого первістка, може народити малюка набагато раніше встановленого терміну. Про це повідомляє видання Daily Express.

Меган Маркл, герцогиня Сассекська може стати матір'ю набагато раніше тих термінів, які повідомляли представники Кенсінгтонського палацу. Передбачувана дата пологів була вказана на кінець квітня-початок травня, але медики готуються прийняти пологи у герцогині Сассекской практично в будь-яку хвилину.

За останні кілька тижнів у Меган Маркл було вже кілька нападів помилкових переймів – скорочень Брекстон-Хікса, які з'являються у жінок після 20-го тижня вагітності і сигналізують про те, що справжні пологи почнуться через 2-3 тижні.

Один з нападів у Меган Маркл був настільки сильний, що стурбований принц Гаррі відвіз її в лікарню вночі. Однак за словами інсайдерів, після огляду лікарі її відпустили додому.

Також відомо, що на офіційній сторінці Кенсінгтонського палацу в Twitter з'явилося повідомлення про те, що Меган Маркл знаходиться на ранніх стадіях пологів, але через кілька годин інформація була видалена, так як медики повідомили, що пологи ще не починаються, але вони вже перебувають у повній бойовій готовності.

При цьому у Меган Маркл досить щільний графік – вона разом з чоловіком подорожує, відвідує заходи і у неї заплановано прийом у Букінгемському палаці.

Крім того, інсайдери стверджують, що представники Кенсінгтонського палацу завжди вказують дату пологів трохи пізніше наміченої дати, щоб не створювати ажіотаж навколо породіль.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що дитина Меган Маркл не буде принцом або принцесою.

А також розповідали про те, що вагітна Меган Маркл проговорилася про стать майбутньої дитини.