ru ua

Титулу не буде? Дитина Меган Маркл не буде принцом або принцесою

Титулу не буде? Дитина Меган Маркл не буде принцом або принцесою Колаж РБК-Україна

Дитина Меган Маркл не буде мати королівського титулу

Меган Маркл повинна стати матір'ю вже в кінці квітня, і її майбутня дитина не буде мати титулу принцеси або принца, як діти Кейт Міддлтон і принца Вільяма. Про це повідомляє британське видання Daily Express.

Діти принца Гаррі і Меган Маркл не мають права на титули принца або принцеси, так як ще в 1917 році король Георг V наклав обмеження на присвоєння королівського титулу. Титули принца і принцес покладені тільки дітям короля, дітям сина короля і старшому сину - принцу Уельському.

Тобто, з трьох дітей принца Вільяма, тільки Джордж мав право отримати титул принца. А ось Шарлотта і Луї отримали титули тільки завдяки своєї прабабусі Єлизаветі II, яка дарувала їм титули принцеси і принца.

Король Георг V вирішив, що ті королівські нащадки, у яких низька ймовірність сходження на трон, не повинні отримати титул Його або Її Королівська високість.

Таким чином, діти молодшого сина принца Уельського, не можуть бути принцами і принцесами. Якщо у Меган Маркл і принца Гаррі народиться син, то він отримає другорядний шотландський титул свого батька – граф Дамбартон.

Якщо ж народиться дівчинка, то вона стане леді Маунбаттен-Віндзор. Якщо у Меган Маркл і принца Гаррі народиться ще одна дитина, то вона стане лордом Маунбаттен-Віндзора.

Не виключено, що королева Єлизавета II захоче подарувати ще одному правнуку титул принца або принцеси, але з урахуванням скандалів, які періодично розпалюються навколо Меган Маркл в королівському палаці, це малоймовірно.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що вагітна Меган Маркл проговорилася про стать майбутньої дитини.

А також розповідали про те, що проти Меган Маркл хочуть влаштувати змову.