ru ua

Загроза для трону: Меган Маркл хочуть скинути

Загроза для трону: Меган Маркл хочуть скинути Колаж РБК-Україна

Герцогиня може потрапити у дуже неприємну ситуацію

Меган Маркл, яка проговорилася про стать майбутньої дитини, може потрапити найближчим часом у вкрай неприємну ситуацію. Так, проти дружини принца Гаррі готують змову. Про це повідомляє інформаційний портал Mirror.

Біограф англійської королівської сім'ї Ганна Пастернак заявила, що у Букінгемському палаці якісь "люди в сірому" побачили в герцогині Сассекській загрозу для трону та розробляють план, щоб її скинути.

"Я переживаю за Меган і Гаррі. Я боюся, їх зірка підніметься так високо, що придворні, яких принцеса Діана називала "людьми у сірому", стануть загрозою для спадкоємця. Меган як граната, яку кинули в цю архаїчну систему. Вибухи вже почалися і, я думаю, ще продовжаться", - зазначила Пастернак.

Проте письменниця сподівається, що люди все ж таки побачать у Меган Маркл добру, дотепну і гідну жінку. Адже вона стверджує, що насправді всі розмови щодо герцогині є звичайним наклепом.

Нагадаємо, що психолог розкрив таємницю Меган Маркл. За його словами, вона потребує постійної підтримки від принца Гаррі.

Раніше повідомлялося, що Меган Маркл і принц Гаррі в Марокко спровокували скандал через невдалий жарт про майбутню дитину.

Ми писали, що фанатка Меган Маркл витратила 25 тисяч доларів, щоб стати схожою на герцогиню. Вона перенесла ліпосакцію на животі, внутрішній та зовнішній поверхні стегон, підтяжку сідниць.