ru ua

Я тобі кадик вирву: Гордон розповів, хто хоче його вбити

Я тобі кадик вирву: Гордон розповів, хто хоче його вбити Фото: Дмитро Гордон (facebook.com/gordondmitry)

Гордон назвав імена тих людей, які йому загрожують

Дмитро Гордон записав відеозвернення, в якому повідомив, що його хочуть вбити і навіть назвав людей, які йому загрожують.

Дмитро Гордон розповів, що нещодавно дав інтерв'ю для видання Politeka, в якому висловив свою думку про перейменування вулиць, а також розповів про своє ставлення до Степана Бандери.

Він зазначив в інтерв'ю, що зараз не час влаштовувати конфлікти з приводу мови і назвав людей, які це роблять - агентами ФСБ. Гордон вважає, що спочатку треба побудувати красиву та економічну країну, а потім влаштовувати сварки.

Після інтерв'ю, за словами журналіста, на нього обрушився шквал критики і загроз. Дмитро Гордон процитував допис Ірини Фаріон, в якому вона назвала його ворогом і побажала їй "здохнути в муках".

"Я з жінками ніколи не воюю. Але в даному випадку, її навряд чи можна назвати жінкою. Вже говорив, що її треба розглядати або як психічно хвору — тоді її потрібно помістити у відповідний заклад; або агентом ФСБ Росії. І я вже кілька разів пропонував їй пройти огляд у лікаря і на детекторі брехні", — підкреслив він.

Я тобі кадик вирву: Гордон розповів, хто хоче його вбити

Скріншот

Також Дмитро Гордон назвав ще одного чоловіка, який погрожував йому. Це Ігор Степура, заступник голови обласної ради Кіровоградської області. Журналіст розповів, що чиновник розмістив його фотографію на своїй сторінці в Facebook написав, що цій людині треба "здохнути".

"Я завтра ж вранці звернуся з офіційним листом до Генерального прокурора України Луценку та іншим органам, де детально викладу всі факти, які я озвучив вище. Я вимагаю від усіх голів силових структур відреагувати на заклики про моє вбивство з боку Ірини Фаріон та Ігоря Степури. Друге — вимагаю від Петра Порошенка адекватної оцінки на мої слова. Третє — вимагаю від кандидата в президенти від "Свободи" Кошулинського або негайно виключення Фаріон, або знятися з виборів", - зажадав Дмитро Гордон.

Відео: YouTube/Дмитро Гордон

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Дмитро Гордон зробив неоднозначну заяву в інтерв'ю Дудю.

А також розповідали про те, що українці висміяли інцидент з підкинутої головою Гордону.