ua en ru

Тимошенко пообіцяла поповнити музей шоколаду головним експонатом (відео)

Тимошенко пообіцяла поповнити музей шоколаду головним експонатом (відео) Юлія Тимошенко в Музеї шоколаду (фото: facebook.com/YuliaTymoshenko)

Лідерка "Батьківщини" залишилася під враженням від музею

Лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко в Сумській області відвідала Музей шоколаду в місті Тростянець і розповіла новий політичний анекдот, пообіцявши після президентських виборів привести сюди ще один експонат. Відповідне відео опубліковано в четвер, 31 січня, на Facebook-сторінці політика.

Кандидат у президенти оглянула всіляку шоколадну продукцію і поділилася враженнями.

"Запитують, чим відрізняється шоколад від Петра Олексійовича? Кажуть, шоколад один раз вибирають, і один раз розплачуються. А з Петром Олексійовичем - один раз вибирають, і розплачуються п'ять років", - розповіла лідерка "Батьківщини" анекдот.

Також вона наголосила, що шоколад можна їсти, але не можна вибирати.

"Дякую вам за гостинність. У вас прекрасний музей шоколаду. Після президентських виборів ще один експонат передамо сюди", - пообіцяла Юлія Володимирівна.

Відео: facebook.com/YuliaTymoshenko

В коментарях до посту користувачі мережі та підписники Тимошенко відзначають, що анекдот їм припав до душі.

Як повідомлялося раніше, нещодавно кандидата в президенти України Юлію Тимошенко 30 січня побачили на центральному ринку в Чернігові. Як стверджують очевидці, лідерка "Батьківщини" багато спілкувалася з продавцями та відвідувачами, пройшовся торговими рядами, на яких продаються як промислові товари, так і продукти харчування.

Також ми писали про те, що днями відомий художник, прозаїк і популярний драматург Лесь Подерв'янський виступив на форумі "Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом" і під гучні оплески розповів про "північнк лисичку з білим пухнастим хвостиком, яка може з'явитися на наших теренах".

Додамо, що раніше ми писали про те, що українці прокоментували заяву Петра Порошенка про те, що він йде на президентські вибори.