ru ua

Важка форма: Оззі Осборн став жертвою серйозної хвороби

Важка форма: Оззі Осборн став жертвою серйозної хвороби Колаж РБК-Україна

Легендарний музикант скасував усі концерти на найближчий місяць

Легендарний музикант Оззі Осборн повідомив про скасування концертів у Європі через раптову госпіталізацію. Про це повідомили представники рок-зірки на його сторінці в соціальній мережі Facebook.

Повідомляється, що раніше засновник групи Black Sabbath скасував тільки чотири концерти в рамках гастрольного туру No More Tours 2. Причиною скасування став грип, який підхопив співак.

Але з'ясувалося, що на тлі цього захворювання у Оззі Осборна розвинулося ускладнення. 29 січня він був на обстеженні у лікаря, який діагностував у нього гостру інфекцію дихальних шляхів і попередив, що з урахуванням насиченого графіка і постійних переміщень в зимовий період, ця інфекція може викликати пневмонію.

За рекомендацією лікаря Оззі Осборн скасував всі свої виступи, які були заплановані у період з 30 січня по 3 березня. У найближчий місяць він планує зайнятися своїм здоров'ям. В особистому посланні він зазначив, що тур буде завершений і концерти просто переносяться.

"Я абсолютно спустошений. Спочатку інфекція в моєму пальці, а тепер грип і бронхіт. Я хочу вибачитися перед усіма моїми фанатами, які були лояльні протягом усіх цих років, моєю групою, моєю командою і Judas Priest за те, що підвів вас. Тим не менш, я обіцяю, що тур буде завершено. Люблю вас всіх, Оззі", - сказав Осборн у своєму зверненні до шанувальників.

Важка форма: Оззі Осборн став жертвою серйозної хвороби

Скріншот поста (facebook.com/ozzyosbourne)

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Оззі Осборна екстрено прооперували.

А також розповідали про те, що дружина Оззі Осборна ледь не вбила чоловіка, намагаючись дізнатися про його коханок.