ua en ru

Помер відомий український журналіст: названа моторошна причина смерті

Помер відомий український журналіст: названа моторошна причина смерті Святослав Секунов помер (ілюстративне фото: pixabay.com)

Святослав Секунов помер через недбалість лікарів

Святослав Секунов, відомий український журналіст, помер 16 березня через ускладнення внаслідок захворювання внутрішніх органів. Напередодні до нього приїжджала "швидка допомога", яка відмовилася його госпіталізувати. Після другого виклику його відвезли в лікарню, проте врятувати Секунова не вдалося. На місці не було чергового узд-діагностика, через що встановити внутрішню кровотечу не вдалося. Про це розповів Євген Гордейчик, головний редактор видання "ФОКУС" у своєму Facebook.

За даними Гордейчика, мама Святослава Секунова сама не помітила, як підписала відмову від госпіталізації.

"У нього були проблеми з печінкою і виразка. На цьому тижні підскочила температура до 40,5. Вночі з п'ятниці на суботу йому стало зовсім погано. Викликали швидку. Швидка не захотіла забирати його в лікарню, вкололи щось і сунули мамі папірець – мовляв, підпишіть що ми приїхали і зробили укол. Мама підписала. Потім з'ясувалося, що це була відмова від госпіталізації", - пише Гордейчук.

Помер відомий український журналіст: названа моторошна причина смерті

Святослав Секунов помер (фото: facebook.com/usvata)

Вранці Святославу Секунову стало гірше, після чого він був госпіталізований у 8 лікарні Києва на Оболоні.

"Він вже був без свідомості і його помістили до реанімації з підозрою на внутрішню кровотечу. Але навіть не зробили УЗД – на вихідних у столичній лікарні немає лікаря узд. Через пару годин Святослав помер від внутрішньої кровотечі", - додав Гордейчик.

Нагадаємо, що раніше ми розповідали про смерть відомої російської артистки Юлії Началової.

Раніше ми повідомляли, що 7 березня помер відомий журналіст і телеведучий.