ua en ru

Померла співачка Юлія Началова: їй було всього 38

Померла співачка Юлія Началова: їй було всього 38 Юлія Началова померла (фото: facebook.com/nachalovajulia)

Юлія Началова померла через ускладнення після збільшення грудей

Юлія Началова померла у віці 38 років через важку хворобу. Артистка була доставлена в реанімацію однієї з московських клінік після ускладнень подагри, лікарі боролися за її життя, провели операцію на нозі і навіть підключили до апарату штучної вентиляції легенів, але їх зусиль не вистачило, щоб врятувати Юлію. Про це повідомляє офіційний представник артистки Анна Ісаєва.

"Годину тому перестало битися серце нашої Юлі", - написала вона в Instagram.

Як повідомляється, 16 березня лікарі вирішили ампутувати ногу. Операцію організм співачки не переніс.

Юлія Началова захворіла ще в 2007 році, коли їй провели невдалу операцію по збільшенню грудей. Після першої операції виявилося, що груди четвертого розміру викликають у співачки дискомфорт і вона зважилася на повторне хірургічне втручання, яке ледь не коштувало їй життя. Лікарі з клініки в Лос-Анжелесі занесли їй інфекцію, тоді співачку екстрено госпіталізували прямо з аеропорту. Сама дівчина говорила, що лікарі буквально "витягли її з того світу".

Тоді проблеми зі здоров'ям дали ускладнення на нирки, через що організм співачки став погано виводити сечову кислоту, що призвело до розвитку подагри. Співачка останнім часом з'являлася на публіці в рукавичках, щоб приховати шишки на руках.

А в березні 2019 року Началова натерла ногу під час зйомок програми "Один на один" на росТБ. Натертість перетворилася на рану і співачку госпіталізували. Лікарі розглядали питання про ампутацію, але стан Юлії різко погіршився, тоді її ввели в медикаментозну кому.

У співачки була діабетична криза, червоний вовчак та двостороння пневмонія, вона перебувала на штучній вентиляції легень. У четвер ввечері ЗМІ повідомили, що у Началової почався набряк мозку.

Дані про те, де пройдуть похорони Началової - не повідомляється.

Раніше ми повідомляли, що Олександр Пєсков серйозно хворий, у нього виявили рак підшлункової залози.