Найкращими боксерами світу стали українці: 2 рейтинга та 4 "золота"

Найкращими боксерами світу стали українці: 2 рейтинга та 4 "золота" Фото: Василь Ломаченко

Боксери починали в команді "Українські Отамани"

Найтитулованіший боксер України, дворазовий чемпіон світу і дворазовий Олімпійський чемпіон Василь Ломаченко, який 17 лютого відзначив свій 31-й день народження, посів перше місце в рейтингу кращих боксерів світу незалежно від ваги. Відповідне рішення ухвалили авторитетні аналітики після всебічного аналізу виступів спортсменів, повідомляє talkSPORT.

Ще один українець в цьому рейтингу отримав "бронзу" - єдиний володар чемпіонських поясів за всіма престижними версіями серед професійних боксерів сучасності, чемпіон світу, Європи та олімпійський золотий медаліст непереможений 32-річний Олександр Усик.

Щодо Ломаченка експерти відзначили його перемоги у ринзі проти таких серйозних боксерів, як Гарі Рассела, Ніколаса Волтерса, Гільєрмо Рігондо та Хорхе Лінареса.

У Василя від 2013 року як у боксера-професіонала була тільки одне спірна поразка.

Говорячи про Усика, аналітики зазначили цікавий момент - свої найбільші перемоги українець здобув на території країн своїх суперників (Майріс Бріедіс у Латвії, Мурат Гассієв у РФ та Тоні Белью у Великій Британії). Після турніру World Boxing Super Ѕегіеѕ Олександр став безперечним чемпіоном у важкій вазі.

Нижче наведена перша п'ятірка рейтингу talkSPORT:

• 1. Василь Ломаченко (12-1, 9 KO)
  • 2. Теренс Кроуфорд (34-0, 25 KO)
  • 3. Олександр Усик (16-0, 12 КО)
  • 4. Сауль Альварес (51-1-2, 35 KO)
  • 5. Геннадій Головкін (38-1-1, 34 KO)

Василь Ломаченко (фото: РБК-Україна/Віталій Носач)

Треба сказати, що ще один український боксер-професіонал став номер один в оновленому рейтингу Всесвітньої боксерської організації (WBO).

Чемпіон Європи в напівлегкій вазі Олег Малиновський (23-0, 7 КО) посів перше місце у напівлегкій вазі.

Усик в цьому рейтингу зміцнився на 1-му місці в першій важкій вазі.

Ломаченко лідирує в легкій вазі. У цій же категорії у Дениса Берінчика - 11-е місце.

У другій найлегшій вазі українця Арнольда Хегая 8-е місце.

Як повідомлялося раніше, нещодавно американський боксер Теофимо Лопеса звинуватив Василя Ломаченка в корупції. На думку одного з вірогідних суперників українця, йому незаслужено приписують багато заслуг.

Також ми писали про те, що WBA дала відстрочку Ломаченку і дозволила йому провести бій за пояс IBF.

Нагадаємо, що абсолютний чемпіон світу у важкій вазі Олександр Усик був визнаний кращим боксером за підсумками 2018 року за версією Всесвітньої боксерської ради (WBC).