Євробачення 2019: скандал з Анна-Марія отримав продовження (відео)

Євробачення 2019: скандал з Анна-Марія отримав продовження (відео)
Анна-Марія (фото: instagram.com/annamariaduet)

Скандал з Анна-Марія отримав продовження у фіналі Нацвідбору на Євробачення

Дівчата з гурту Анна-Марія, які недавно оскандалились через Крим, після виступу у фіналі Нацвідбору на Євробачення 2019 розплакалися.

Так, Сергій Притула нагадав дівчатам про їхнє інтерв'ю Роману Скрипіну і зізнався, що він не знав, що батьки артисток - колаборанти.

"Невже ви не підозрювали, що посада мами, яка має "мєдаль за возвращєніє Крима"... Дивіться, я зараз можу поставити одне питання, яке може поставити хрест або на вашій кар'єрі, або на кар'єрі батьків. Я можу спитати: чий Крим? І у вас буде вилка", - сказав він.

Дівчата зізналися, що останній тиждень відчувають на собі "дуже багато негативу".

"Всі кажуть, що Україна прямує до Європи, а ми себе відчули, як у 30-ті роки Радянського Союзу, де нас просто примушують відмовитися від наших батьків. Ми свій вибір зробили давно. Батьки зробили свій. Ми на нього вплинути не можемо. І якщо б нас постало питання - обрати конкурс чи батьків, ми б обрали батьків, як і будь-яка нормальна людина", - сказали зі сльозами на очах дівчата.

"Ми українські співачки. Ми народилися в Криму, ми працюємо в Криму. Ми ніяких законів України не порушуємо. Ми нічого поганого не зробили... Ми за цей час не давали концертів в Росії... Ми любимо Україну!" - підкреслили співачки. 

Притула сказав, що його зворушили слова і позиція дівчат. Але зробив ремарку.

"Ви з такою любов'ю говорите про своїх батьків, та дуже прикро, що ваші батьки не подумали, якого болю вони можуть завдати вам у перспективі. А цей біль я бачу зараз у сльозах на цій сцені", - сказав ведучий Нацвідбору.

Після цього учасниці Анна-Марія продовжили виправдовуватися. Але їх перебила Джамала, у якої рідні теж лишилися у окупованому Криму. Вона засудила дівчат за їхнє скандальне інтерв'ю і наголосила, що не може бути іншої відповіді на питання "чий Крим?" аніж "Крим - це Україна".

Інший член журі Євген Філатов назвав інтерв'ю дівчат "ж*пою", а Данилко сказав, що на їхньому місці, він би покинув сцену Нацвідбору.

Виступ Анна-Марія у фіналі відбору на Євробачення 2019 (YouTube/Телеканал СТБ)

Нагадаємо, що учасниця фіналу відбору на Євробачення із гурту YUKO Юлія Юріна підтвердила, що хоче прийняти громадянство України.

Також зауважимо, що MARUV знову заявила, що вона є "голубом миру", а також дала відповідь на питання "чий Крим?".

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся