Холостяк 9: випливли цікаві подробиці про життя головного героя

Холостяк 9: випливли цікаві подробиці про життя головного героя
Колаж РБК-Україна

Микита Добринін сильно відрізняється від учасників попередніх сезонів

Микита Добринін, головний герой дев'ятого сезону проекту Холостяк виявляється вже був раніше пов'язаний узами шлюбу. Про це розповів ведучий шоу Григорій Решетняк в інтерв'ю "КП в Україні".

Решетняк зазначив, що за дев'ять сезонів проекту Холостяк, Микита Добринін став першим героєм, який раніше вже був одружений. При чому ведучий шоу вважає, що це абсолютно не завадить Холостяку, так як його відношення до жінок більш відповідальне.

"Нам певною мірою пощастило, що він був одружений. Адже це вже зовсім інше ставлення до жінок, дівчат, більш відповідальне. І найголовніше - у Микити є розуміння, як будувати сім'ю, вибудовувати відносини зі своєю коханою. Мені здається, якщо чоловік був одружений, значить, він вже готовий до цього кроку і не боїться відповідальності. Так, перший раз у нього не вийшло, не склалося, і це його історія, його життя. Але це вже перегорнута сторінка. Тому наше спілкування ґрунтувалося на тому, як будувати нові відносини. Аналізувати, глибоко копатися в минулому ми не стали, ми просто подивилися на все зі сторони. І його ставлення до дівчат буде не таким, ніж ви спостерігали на проекті раніше", - зазначив Решетняк.

Він розповів, що Микита Добринін – порядний хлопець, але з вогнем в очах. Однак Решетняк зазначив, що у нього також є вади.

"Микита порядний, правильний хлопець. Деяким дівчатам здається, що якщо порядний, то дуже спокійний, але це не про Микиту. Він порядний і з вогнем в очах. Ще дуже важливо, що він - у професії. Є багато суперменів, які нічим в житті не зайняті, крім себе і свого відображення в дзеркалі. Микита багато подорожує, ерудований, має широкий кругозір. Він відчуває свою відповідальність в спілкуванні з дівчатами, вміє себе з ними вести, не починає вчити життя, принижувати. Мені здається, він справжній", - додав ведучий.

Також він повідомив, що бути головним героєм шоу Холостяк насправді дуже складно, так як вибрати єдину і не помилитися – дуже важко. Решетняк розповів, що в історії проекту були ситуації, коли головні герої навіть плакали.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що відомо про головного героя Холостяк 9 Нікіти Добриніна.

А також показували найгарячіші фото красеня Добриніна.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся