Ніхто не захоче їхати замість MARUV на Євробачення - експерт

Середа 27 лютого 2019 11:26
Ніхто не захоче їхати замість MARUV на Євробачення - експерт
Фото: Євробачення 2019 (eurovision.ua)

В той же час голосування Нацвідбору пройшло чесно і відкрито, підкреслює концертний директор

Як відомо, нинішній Нацвідбір на Євробачення 2019 відрізняється безліччю скандалів і гучних заяв. Так, в НСТУ заявили, що Україні може і зовсім відмовитися від участі в Євробаченні цього року.

Втім, у кожної з країн-учасниць Євробачення час від часу відбуваються різні плутанини або скандали. Таку думку у коментарі для Styler висловила Яна Прядко, концертний директор співачки Руслани та член Міжнародного журі конкурсу від України на Євробаченні у 2017 році.

"Але те, що відбулося цього року у нас, - це взагалі сама абсурдна ситуація за всі 16 років участі України в цьому конкурсі! Це перетворилося на якийсь вінегрет і непрофесійний підхід", - звертає увагу вона.

При цьому Яна Прядко не береться прогнозувати, як на це відреагує комітет Євробачення.

"Але можна сказати точно, що Нацвідбір відбувся згідно з усіма умовами, чесно і відкрито. Проголосувало журі, проголосували глядачі", - каже експерт. 

Особисто їй цього року сподобалася система голосування: з одного телефону можна було відправити тільки одне смс.

Ніхто не захоче їхати замість MARUV на Євробачення - експерт

Фото: Яна Прядко, концертний директор і член Міжнародного журі конкурсу від України на Євробаченні у 2017 році (надане автором)

"Я спеціально відправляла смс двічі, і вдруге мені прийшла відповідь про те, що з цього телефону вже був відправлений голос, і більше висилати не можна, тому цей голос не може бути зарахований. Система працювала абсолютно справедливо. А задіяти постфактум якісь особисті думки і включати вплив на вибір людей – це категорично неправильно", - вважає вона.

Цього року це було просто безпрецедентно, коли телеканал просто на ходу міняв і вигадував все нові й нові правила конкурсу, додає експерт.

"На мій погляд, жоден адекватний професійний артист не погодиться їхати замість MARUV на Євробачення. Погоджуватися на це – абсолютно неприйнятно. Це при тому, що у мене цього року не було жодного сумніву з приводу того, як проводився відбір, адже він був дійсно чесним і прозорим. А після цього закривати очі на голоси людей і скасовувати результати – це дуже непрофесійно! Виходить, люди гривнею проголосували, а канал вибір людей ставить у нуль. Коли керівництву не сподобався вибір людей, і тому вирішили все швидко поміняти – це, м'яко кажучи, жахливо", - висловлює свою думку Яна Прядко.

Думка більше ста тисяч людей проти думки п'яти-десяти осіб – це нонсенс, і так не повинно бути, впевнена вона.

Тим часом відомий продюсер і композитор висловив думку про те, як можна було уникнути скандалу на Національному відборі.

Також стало відомо, чому Freedom Jazz відмовилися брати участь в Євробаченні замість MARUV.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся