ua en ru

Не ганьбіть Україну: фанати KAZKA розтоптали улюбленців після Нацвідбору

Не ганьбіть Україну: фанати KAZKA розтоптали улюбленців після Нацвідбору KAZKA на Нацвідборі зганьбилася поганим виступом (скріншот відео: youtube.com/СТБ)

Фанати групи KAZKA вважають, що на Євробачення 2019 повинен поїхати інший конкурсант

KAZKA на Нацвідборі зганьбилася поганим виступом (відео: youtube.com/СТБ)

Другий півфінал Нацвідбору на Євробачення 2019 засмутив українців поганим виступом групи KAZKA, яка зганьбилася неякісним виконанням пісні. Своє обурення вокалом групи висловила одна з суддів українського Нацвідбору на Євробачення Джамала, яка порахувала голос солістки KAZKA недостатньо сильним для живого виконання. Своєю думкою з приводу номеру на співочий конкурс висловили і фанати групи. Шанувальники відзначили, що KAZKA зганьбилася поганим виступом на Нацвідборі і написали про це під публікацією музичної групи Instagram.

У публікації KAZKA в Instagram група закликала фанатів проголосувати за них: "чекаємо ваших СМС з цифрою 3 на номер 7766".

KAZKA на Нацвідборі зганьбилася поганим виступом (фото: instagram.com/kazka.band)

Фанати порахували, що виступ групи був провальним і багато в чому розкритикували не тільки вокал, але і сам номер. Шанувальники покладали великі надії на групу і написали, що KAZKA на Нацвідборі зганьбилася поганим виступом.

"Ось так за один вечір і за один "виступ" можна з тріском втратити обличчя і публіку", "Живий виступ зовсім не схоже на студійний запис, або на кліп(( так може не треба їм в Європу? Навіщо так ганьбитися?", "Я не проти них, але має бути відмінна якість у всьому. Її тут немає", "Просто ганьба!", "Виступ ніякий! Голос слабкий! Пісня теж не айс. Вічне виття від України... набридло! Ми хочемо MARUV! Казка, у вас хороші треки! Але слухати можна тільки плюс! Солістка, така ж вокалістка, як і Самойлова!", "Підіть і не ганьбіть Україну", "У мене алкаші під вікном під гітару краще співають ніж ви!", "Слабо... Дуже слабо. Не гідні Євробачення", - пишуть шанувальники під публікацією.

Деякі звинуватили групу в підкупі суддів. Багато хто вважав, що оцінки журі пісні KAZKA занадто високі.

"Всі в шоці, минулого тижня MARUV отримала 4, тому що слабкий вокал і пісня, на їх думку, не особлива. А вчора у KAZKA виходить був відмінний вокал і пісня крута, і шоу показали аж на 7 балів. Ноу комент...", "Цькування сталася внаслідок заниженого балу для Андрія, і занадто високого, незаслужено для KAZKA", "Мене найбільше вбила оцінка журі виступи Казки. Відразу стало видно і зрозуміло, де підкуп", - пишуть у коментарях.

Користувачі мережі також запустили власний флешмоб проти групи. В Instagram з'явився і активно використовується хештег #NOKAZKA, яким колишні шанувальники групи борються проти виходу групи у фінал Нацвідбору на Євробачення 2019.

Були і ті, хто намагався підтримати артистів, адже іноді через хвилювання артисти можуть самі зіпсувати власний виступ.

"Стільки всього пишуть, а я просто хочу вас підтримати і побажати не зациклюватися на цьому і йти далі. Двоякі враження від виступу, але моя любов до вас незмінна!" – написав один з фанатів.

Слід нагадати, що українці висловилися про результати другого півфіналу Нацвідбору.

Також ми писали, як пройшов другий півфінал Нацвідбору на Євробачення 2019.

KAZKA готується до Нацотбору на Євробачення 2019 (відео: РБК-Україна)