ru ua

Для душі і тіла: у Львівській області синагога стала стриптиз-клубом

Для душі і тіла: у Львівській області синагога стала стриптиз-клубом Ілюстративне фото (РБК-Україна)

Люди, що проживають по сусідству, обурені нічними оргіями

У місті Самбір Львівської області з колишнього приміщення синагоги зробили стрип-клуб. Мешканці міста обурені таким святотатством. Про це повідомив на сторінці у Facebook Олександр Назар, керівник Львівського волонтерського центру при ВЄБФ "Хeсeд Ар'є".

Сусідство з даним закладом обтяжує жителів Самбору. Адже постійні п'яні оргії, нічні викрики і навіть деколи стрілянина порушують їх право на нормальне життя.

Усе дійшло до того, що люди звернулись до міських чиновників, які винесли постанову аби скоротити роботу даного закладу з цілодобової до опівночі.

Однак власник пручається і зараз йде судовий процес між власником нічного клубу та Самбірською міською радою, адже він не має бажання змінювати робочий час.

Для душі і тіла: у Львівській області синагога стала стриптиз-клубом

Історичне приміщення синагоги, 1997 рік (фото: facebook.com/nazzzalex)

Львівське товариство єврейської культури запросили долучитись до цього конфлікту - вони вважають, що в історичному приміщенні синагоги, заснованому ще у XVIII столітті, не може бути подібного роду закладів.

Товариство має намір боротися до кінця, аби закрити заклад, а не лише скоротити його робочий час.

Для душі і тіла: у Львівській області синагога стала стриптиз-клубом

Стриптиз-клуб в приміщенні синагоги, 2019 рік: facebook.com/nazzzalex

До речі, нещодавно українці висміяли пропозицію узаконити проституцію, вони вважають, що вона давно легалізована і сидить під куполом у складі 450 чоловік.

Також ми писали, що в мережі жартують над черговим викриттям борделя в Києві. Користувачі навіть провели паралелі зі скандальною оновленої статті в Кримінальному кодексі.