Росія, 21 століття: для "зміцнення" держави спалили п'ять верблюдів (відео)

Росія, 21 століття: для "зміцнення" держави спалили п'ять верблюдів (відео)
У Росії шамани спалили п'ять верблюдів (скрін відео)

Такий обряд провели вперше в історії сучасної Росії

Бурятські шамани в Ангарську Іркутської області спалили п'ять верблюдів, щоб зміцнити "російську державу". Ритуал, під назвою "Жэн тэнгэри яба", провели вперше в сучасній історії. Відео обряду опублікували в YouTube.

Таке дійство нібито спрямоване на зміцнення Росії та її народів. Кількість тварин, за словами організаторів ритуалу, обумовлена тим, що в бурятських віруваннях цифра "5" має магічне значення.

"У нас, у бурятів, найвищою твариною по відношенню до богів, вважається верблюд", - сказав заступник верховного шамана Артур Цибіков, - якщо ми хочемо чогось досягти, треба все робити на відмінно", - прокоментував замшамана.

Він також пояснив, що обряд проводився, щоб "допомогти нашій державі, нашим людям, народам". Він потрібний для відновлення непорушних культурних цінностей, які приведуть до відродження країни.

В Росії шамани спалили п'ять верблюдів (відео: YouTube/СХІДНА АЗІЯ)

Користувачі мережі різко засудили таку дикість, порадивши "спалити п'ять верховних чиновників", оскільки це буде набагато ефективніше.

"Спалюєш п'ять корупціонерів з верхівки і, повірте, ефект вже на наступний день! Ось так точно Росія зміцниться!" - запропонував один з користувачів.

"Сподіваюся, вами зацікавиться слідчий комітет. Посилання я вже відправив", - вирішив розібратися в ситуації інший юзер.

"Які гарні й гідні жити тварини, і які тупі і нікчемні люди", - подібний обряд шокував ще одного коментатора.

"Раша, 21 століття. За рекомендацією економічного форуму - це єдине, що зможе допомогти подолати санкції", - зіронізував користувач соцмережі.

До речі, нещодавно Петро Порошенко жорстко поставив на місце пропагандиста Кремль ТБ.

Також ми повідомляли, що заплившого президента РФ Путіна запідозрили в "вагітності".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся