ru ua

Йому б виповнилося 20 років: у мережі згадують добровольця з позивним Діллі

Йому б виповнилося 20 років: у мережі згадують добровольця з позивним Діллі Колаж РБК-Україна

Він пішов добровольцем на війну, коли йому було 18 років

24 січня, міг би відсвяткувати свій 20-й день народження український патріот, боєць доброволець "Правого сектору" Андрій Кривич з позивним "Діллі". В кінці березня 2018 року його життя забрала куля ворожого снайпера. Батьки хлопця Андрій та Євген діляться спогадами про сина в Facebook.

Андрій записався доброволцем, коли йому виповнилося 18 років. Його не брали на Схід, але він наполегливо доводив, що гідний там бути і буде. За деякий час до загибелі командир хотів відправити на базу, але потім передумав.

"З Днем народження, синку! Ось і прийшов він, твій 20-й День народження. Вже 20-й, а я досі пам'ятаю ту ніч, як вчора. Сподіваюся, тобі зараз краще", - написав на своїй сторінці батько загиблого бійця.

Відео: facebook.com

Андрій вчився на військового психолога, але хотів стати снайпером. На Донбасі пробув лише місяць до загибелі, але вчився у ЗСУшників снайперської справи.

Хлопець мав бунтарський дух, любив жити, веселитися, подобався дівчатам. Друзі згадують, що Андрій завжди був центром компанії.

Журналістка Катерина Петренко опублікувала у Facebook дуже щирий допис, в якому згадала Андрія - те, яким він був, ким міг би стати. Вона написала, що служити Україні - це вибір хлопця, і його треба поважати.

"Хлопець з конюшиною за вухом" - медійний штамп, який у багатьох асоціюється з навічно 19-річним добровольцем "Правого сектору" Андрієм Кривичем на псевдо "Діллі". Згадайте кінець березня 2018-го і звістку з фронту, що на Світлодарській дузі куля ворожого снайпера влучила в голову молодого бійця. Пам"ятаєте ці фото? Світлини з цієї фотосесії облетіли інтернет і сколихнули неабиякою вродою і живістю. Сьогодні (24.01) Андрію мало б бути 20", - написала журналістка у своєму дописі.

Йому б виповнилося 20 років: у мережі згадують добровольця з позивним Діллі

Фото: facebook.com

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Львівській області в селі Кобло помер ветеран антитерористичної операції на Донбасі 28-річний Михайло Шишлик.

Також ми повідомляли, що боєць 80 аеромобільної бригади Ярослав Гавянец провів три тижні в полоні бойовиків. Він розповів про тортури, які йому довелося пережити.

До речі, волонтер Наталія Юсупова просить допомогти пораненим бійцям, які ледве не щодня прибувають до київського госпіталю.