ua en ru

Мольфар розповів, що чекає Україну після виборів

Мольфар розповів, що чекає Україну після виборів Ілюстративне фото (РБК-Україна)

Вибори президента України не вплинуть негативно на життя людей

Вибори президента України 2019, які пройдуть вже 31 березня, потягнуть за собою зміни в країні. Так, за словами мольфара Михайла Тодоріва, життя українців піде на поправку.

Ясновидець впевнений, що вже влітку мешканці нашої країни відчують покращення. Причому, це стосується всіх сфер: і культурної, і соціальної, і економічної.

Але є одне "але". Пан Михайло впевнений, що зростання добробуту народу не має ніякого відношення безпосередньо до глави держави. Тобто, хто б не став президентом, говорить мольфар, він не особливо допоможе українці підняти рівень життя. За словами ясновидця, "все в руках простих українців", які "навчився обходитися без політиків".

"І ми впораємося", - підкреслив він, додавши, що українці заявлять про себе всьому світу в кінці весни-початку літа, а також восени.

Мольфар розповів, що чекає Україну після виборів

Вибори президента України (фото: УНІАН)

А ось відомий астролог Влад Росс каже, що в кінці 2019-го може вибухнути світова фінансова криза, яка торкнеться і нашої країни.

"З одного боку, це сприятливий рік для України, але з іншого - економіка України дуже залежить від стану справ в інших країнах", - вважає він.

При цьому і Росс і Тодорів в один голос говорять, що війна на Донбасі в цьому році не закінчиться. За словами астролога бойові дії на сході країни вщухнуть лише до 2021 року. А мольфар зазначає, що "миру не варто чекати ще близько трьох років", але запевняє, що Донецьк і Луганськ вже в найближчому майбутньому "повернуться в лоно соборної України".

Раніше ми писали про те, що відома карпатська мольфарка Марія передбачила долю нашої країни і зазначила, що на президентських виборах переможе "світла людина".