ru ua

Дієтологи назвали фрукт, який спалює жири

Дієтологи назвали фрукт, який спалює жири Фото: Папайя

При неправильному використанні папайї належного ефекту не буде

Дієтологи з'ясували, що найкращим фруктом для зпалювання жирів є папайя. Британські дослідники відзначають ефективну дію цього екзотичного фрукта в боротьбі з жировими відкладеннями.

Виявляється, в плодах папайї міститься рослинний фермент папаїн, який добре розщеплює жирові клітини, а також безліч корисних водорозчинних вітамінів.

Справа в тому, що папаїн, який за своїми властивостями дуже схожий з шлунковим соком. Регулярне вживання плодів папайї допомагає нормалізувати процеси травлення і прискорити метаболізм. В результаті жири не встигають відкладатися в проблемних місцях.

Проте охочим схуднути варто прислухатися до рекомендацій дієтологів і навчитися правильно вживати екзотичний фрукт як сзпалювальника жирів. При неправильному використанні папайї належного ефекту не буде, а результат не гарантований.

altФото: Дерево папайї

Отже, фахівці радять їсти плоди папайї безпосередньо перед їжею, під час їжі або безпосередньо після їжі. У такому разі папаїн разом з іншими корисними складовими зможуть зробити потрібний вплив на їжу, яка знаходиться в організмі.

Дієтологи також уточнюють, що найкращих результатів можна досягти, якщо ввести плоди папайї в раціон під час білково-вуглеводної дієти.

До речі, вчені розповіли, який напій корисно пити перед роботою.