Дієтологи назвали топ-5 продуктів, що прискорюють старіння

STYLERКраса і здоров'я        25.10.2016 - 15:51
Фото: Картопля-фрі бургер (uni-kebab.co.uk)
Фото: Картопля-фрі бургер (uni-kebab.co.uk)

Те, що ми їмо, безпосередньо впливає не тільки на внутрішній стан організму, але і на зовнішні прояви здоров'я

У ході недавніх досліджень, дієтологи визначили список продуктів, які провокують прискорення процесів старіння

  1. Трансжири міститися в попкорні, картоплі фрі, магазинні солодощі (тістечка, печиво, торти і т. д.), чіпсах, маргарині і в багатьох інших шкідливих продуктах. Вони провокують ожиріння і запальних процесів в організмі. Люди, які захоплюються подібною їжею, виглядають старше своїх свертстников.
  2. Глюкозно-фруктозный сироп – це замінник цукру, який додають у газовану воду, покупні солодощі та консерви. Надмірне споживання призводить до печінкової і серцевої недостатності
  3. Очищена сіль, а вірніше її надмірне вживання, є однією з частих причин гіпертонії. Співробітники медколеджу Джорджії стверджують, що зловживання сіллю також прискорює процеси старіння.
  4. Перероблене м'ясо (ковбаса, шинка, сосиски) провокує появу проблем з шкірою, викликає запальні процеси в організмі і призводить до скорочення вироблення колагену, за рахунок якого зберігається пружність шкіри.
  5. Алкоголь дає навантаження на печінку, яка переробляє і нейтралізує токсини. І якщо вона на них не встигає впливати, вони проявляються у вигляді прищів і зморшок.

Раніше дієтологи назвали суперпродукт. Цей фрукт рекомендують вживати в їжу тим, хто хоче схуднути.

On Top