ua en ru

Елементарний спосіб: вчені розповіли, як можна швидко схуднути

Елементарний спосіб: вчені розповіли, як можна швидко схуднути Ілюстративне фото (pixabay)

Для дієти потрібно всього два інгредієнти

Американські вчені розповіли про просту дієту, яка допоможе скинути зайві кілограми. Про це пише російське видання Дні.ру.

Вчені з Колумбійського університету провели експеримент і з'ясували, як можна швидко схуднути і при цьому знизити тягу до солодкої та жирної їжі.

Дослідники повідомили, що для цього необхідно ввести в свій щоденний раціон два інгредієнти. Перший – це прянощі, а другий – це імбир.

Добровольців, які брали участь в експерименті, вони поділили на дві групи. Першу годували їжею, яка була сильно приправлена перцем чилі, а другу – поїли чаєм з імбиром.

Люди, які вживали гостру їжу відзначили, що у них зменшилася тяга до солоних, жирних і солодких продуктів. А ті, хто регулярно пили чай з імбиром, повідомили, що вони швидше насичувалися і при цьому вживали менше калорій, ніж зазвичай.

Вчені пояснили, що в цих продуктах міститься багато активних компонентів капсацина і имперингола, які в надмірній кількості викликають жар в організмі людини, тим самим провокуючи збільшення кровотоку і активне потовиділення. В результаті обмін речовин активізується і згорає більше жирової тканини.

Однак, з імбиром потрібно бути акуратними, так як він протипоказаний людям з гастритом, виразкою або каменями в жовчному міхурі.

Крім того, цей корінь зменшує згортання крові і його не можна вживати одночасно з деякими лікарськими препаратами типу аспірину.

До речі, експерти розповіли про правильний сніданок.

Рекомендації тим, хто хоче здати кров (video.rbc.ua)