Ціна морозива не завжди запорука його якості
Експерти розповіли про те, як правильно вибирати самі улюблені літні ласощі і при цьому не отруїтися. Про це пише "Сьогодні".
Фахівці рекомендують звертати увагу в першу чергу не на ціну продукту, а на його склад, а також цілісність упаковки. Саме порвана або зіпсована упаковка може стати причиною того, що морозиво може перетворитися на отруту.
"Вода, яка стоїть з залишками морозива, однозначно є сприятливим середовищем для розвитку мікроорганізмів, потрапляючи туди просто з повітря", – відзначають фахівці.
Ще один чинник, який істотно впливає на якість продукції – це умови транспортування і правильне зберігання.
Якщо в холодильних камерах в супермаркетах морозиво виглядає деформованим, пом'ятим – то можна запідозрити неналежне зберігання.
Склад морозива може бути різним. В Україні є три державних стандарта.
4733 – морозиво з молочними жирами
4734 – плодово-ягідне морозиво
4745 – морозиво, що містить рослинні жири
Найкориснішим, звичайно ж, вважається 4733 – це продукт, який містить молочні жири.
Звичайне морозиво зберігається не більше 10-12 місяців, але зараз на ринку з'явилися упаковки, термін реалізації яких – до двох років.
Найкраще морозиво, це те, що містить пломбір або вершкове морозиво. Комбінований продукт – гірше, так як в його склад може входити пальмове молоко або кокосове масло.
Крім того, експерти не рекомендують купувати дешеве морозиво, так як в ньому немає натуральних продуктів, а є тільки пальмова олія замість молока, ароматизатори, стабілізатори смаку і хімічні домішки.
До речі, вчені пояснили чому жінкам корисно прокидатися рано.
5 корисних властивостей черешні, про яких ви не знали